четвер, 27 вересня 2012 р.

Кращий читач - 2012

24 вересня у центральній бібліотеці для дітей відбувся заключний етап конкурсу “Книжкове літо в Білій Церкві”. Переможці від бібліотек-філіалів Білоцерківської міської ЦБС зібралися у читальній залі для того щоб визначити найкращого читача літа 2012.

Голова журі – письменник-гуморист Володимир Іванович Дідківський, відзначив високий рівень підготовки конкурсантів та запросив їх взяти участь у роботі літературної студії, яка нещодавно почала діяти при бібліотеці. Діти готували на конкурс творчі роботи, малювали ілюстрації до улюблених книжок, розповідали про своїх улюблених книжкових героїв. Майже кожний з них читав власні вірші чи прозові твори, сюжетам яких могли б позаздрити відомі письменники.
Переможцем  став читач бібліотеки-філіалу №1, учень 5-А класу ЗОШ №18 Михайло Діденко, який буде нагороджений міським головою Василем Петровичем Савчуком під час урочистостей з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек,  а шестикласники Іван Солоденько, Альона Ґудзик, Вероніка Шаманська, Лілія Морська, восьмикласниці Ксенія Піскунова та Олена Бондаренко, четверокласники Назар Романюк, Анастасія Сокол  отримали заохочувальні призи.                                                      Всі готові до початку конкурсу 


                                                 Працюємо над запитаннями вікторини 
                                                                 Поважне журі                                                       Переможець Михайло Діденко 


 

Немає коментарів:

Дописати коментар