пʼятницю, 1 березня 2013 р.

1 березня - Всесвітній день котів

                             Мій улюблений пухнастик 

                   1 березня традиційно відзначається Всесвітній день котів.  
     Кішка — це найближча до людини тварина. Наука, яка займається вивченням цього виду тварин, твердить, що кішки є надзвичайно розумними створіннями, багато в чому перевершують собак. Вважається, що кішки не приносять кинуту їм палицю, як це роблять собаки, лише тому, що вони не вважають цю роботу своїм обов`язком.
      Святкування Всесвітнього дня котів влаштовують для 36 видів цих тварин, які знаходяться поруч з людиною у всіх куточках землі. Кожна кішка має свій особливий характер. Ці тварини вимагають поваги до себе, оскільки відчувають себе рівними з людиною.
    Саме в перший день весни бібліотекарі ЦДБ Людмила Романович та Лариса Олійник провели для учнів 4-го класу БЗШ №4 бесіду-мандрівку “Розгадаймо котячі секрети”.


     Мандрівка розпочалася з давніх часів, коли кішки були ще дикими тваринами. Ілюстрації із зображеннями різноманітних видів та порід цих тварин викликали захоплення у читачів, а іноді й здивування. Дізналися школярі й про незвичайні риси характеру, здатність передбачати погодні та природні катаклізми, лікувальні здібності котів. Після цікавої розповіді слухачам було досить легко відповісти на запитання вікторини.
      А з якою любов`ю розповідали діти про своїх домашніх улюбленців, демонструючи їхні портрети, намальовані власноруч.
      Помилуватися чудовими малюнками матимуть змогу й інші читачі ЦДБ, відвідавши у читальній залі 1-4 класів виставку “Мій улюблений пухнастик”.    
Немає коментарів:

Дописати коментар