понеділок, 21 липня 2014 р.

Літні новинки
     Що читати влітку? Щось корисне та цікаве, захоплююче та неймовірне, чарівне та яскраве!

     Саме тому пропонуємо Вам нові книги, що надійшли до центральної бібліотеки для дітей.Олександр Єсаулов "Game overi"

     Чому Петрик перетворюється на Риклета? Хто такі Великий Процесор та Гірея? Як вирватися із Заекрання? Адже потрапити туди легко, а от повернутися додому, як виявилось, дуже і дуже непросто! І що робити, коли друзі із Заекрання просять про допомогу? Багато питань ставить ця дивовижна дружба, і бажають вони цього чи ні, та відповіді на них треба знайти негайно. От і спробуйте допомогти героям...   Олександр Єсаулов "Канікули для інформи"

     У принцеси Інформи канікули, і бажає вона їх провести в нашому, фізичному, світі. Випадково про це дізнається хакер Костя. Зі своїми дружками він вирішує викрасти принцесу. І це їм вдається! Але невже принцеса нічого не зможе зробити заради власного звільнення? І невже Сергійко та його друзі нічого не вдіють, що допомогти принцесі? Чи зможуть друзі протистояти злому вірусу Макровіру, який підключається до цієї справи? І взагалі, чим закінчаться ці дивовижні канікули принцеси Інформи?Степан Прцюк "Аргонавти"

     Іскорка безстрашних шукачів істини та справжнього щастя - аргонавтів - горить у кожного в серці. Вона вказує шлях і супроводжує людину все життя. Марійку і Костика веде перше кохання, яке допомагає пробачати друзям зраду, захищає від заздрісників і дає розуміння того, що матеріальне благополуччя не варте родинного спокою.

Марина Павленко "Півтора бажання. Казки з Ялисоветиної скрині"

     Ця книга про бабусю Ялосовету, яка збирала казочки. Ох, і назбирала вона їх за все життя! Серед них є недбала і необережна, неймовірна і забудькувата, вередлива, ще й ощадлива. Жили вони у неї в скрині, та одного разу Казка-Мандрівниця не повернулася...
Немає коментарів:

Дописати коментар