пʼятниця, 19 червня 2015 р.

Літо, книга, діти – будемо весело дружити19 червня відбулося відкриття Центральною бібліотекою для дітей   читальної зали під відкритим небом 
«Літо, книга, діти – будемо весело дружити».Вона розташувалася на дитячому майданчику та була представлена  виставками: «Книга на канікулах радує, захоплює, дивує», «Цікаве те, що невідоме», «Книжкові новинки шукають читача», «Книгу сім’ї рекомендує бібліотекар».

Під час заходу працівники ЦДБ презентували свої послуги та проводили різноманітні інтерактивні заходи з дітьми та їхніми батьками з метою популяризації книги та читання.
Програма була дуже різноманітна, насичена цікавими та пізнавальними заходами: голосні читання, вікторини, конкурси, дитячі ігри. Бібліотекарі фантазували разом з дітьми, подорожуючи з казки в казку. Вони сміялися над небилицями, згадували потішки, проговорювали дражнилки, заклички.
 
Такі заходи стимулюють читання дітей, перетворюючи його в захоплюючий, безперервний процес. А безліч конкурсів, ігор і подорожей дозволяють зробити дозвілля дітей не тільки цікавим, але і корисним.


Немає коментарів:

Дописати коментар