четвер, 19 жовтня 2023 р.

Осіння казка

«Осінь... Золота, пишна, багата, щедра господиня. Вона пригощає нас рум’яними яблуками та медовими грушами, гарбузовою кашею й квашеною капустою. Осінь-чарівниця одягає ліс у золоті шати і застеляє землю яскравим кольоровим килимом. І так навкруги гарно, немов у казці. На сонечку все виблискує, мов золото», - такими словами розпочалося народознавче свято «Осіння казка», яке провели працівниці ЦДБ 19 жовтня для першокласників гімназії - початкової школи №4.

Свято почалося музично-поетичною композицією «Осінні мелодії», в якій звучали вірші Марка Вовчка «Іде осінь», Надії Красоткіної «Осінь», Валерія Зінченка «Осінь намалюю», Тамари Коломієць «Вересень», Анатолія Костецького «Жовтень», Анатолія Житкевича «Листопад» про красу, величність та розмаїття осені у виконанні учнів. 

Із розповіді бібліотекарки Ірини Вернидуб школярики дізналися багато цікавих фактів про цю чудову пору  року, її прикмети, а також про українські традиції, пов'язані з осінньою порою, познайомились з книжками, представленими на виставці «Осіння казка», уважно прослухали казку «Красуня Осінь».

Діти відгадували загадки про осінні місяці, про овочі та фрукти, закінчували прислів’я, відповідали на запитання казкової вікторини. Із задоволенням взяли участь в інсценуванні української народної казки «Ріпка» та веселого віршика Олени Пчілки  «Гарбузова родина», залюбки грали в ігри «Корисні – не корисні», «Варимо борщик», «Збери овочі» «Подаруй осені комплімент».


 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар