вівторок, 17 грудня 2024 р.

Літературне знайомство «Найдобріші жахастики»

Незбагнені дива, дивовижні  історії, чарівні сили, чудернацькі істоти, незвідані світи, таємничі й загадкові події – все це розбурхує уяву у дітей будь-якого віку, підсилює бажання пізнати незвідане. З глибини століть до нас передавалися міфи, легенди, чудернацькі історії, казки про дивовижних богів, про чарівних істот, про світи, які не побачиш неозброєним оком.

Про все це йшла мова на цікавому заході - літературному  знайомстві «Найдобріші жахастики», де користувачі ЦДБ мали можливість познайомитися з книгами, які лоскочуть нерви, але дарують тільки добрі й світлі емоції. Бібліотекарка Лариса Олійник запропонувала читайликам цікаві історії з не надто страшними сюжетами. 


 

Після перегляду буктрейлера «Чудове Чудовисько»

  https://www.youtube.com/watch?v=eZwyVxZXoLQ 

за книгою Сашка Дерманського, бібліотекарка  провела огляд трилогії автора «Чудове чудовисько», «Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ», «Чудове Чудовисько і Погане Поганисько» — прекрасні зразки дитячої монстрячої літератури про Чу – миле, волохате, рожеве і в крапочку чудовисько. Діти уважно слухали історії про незвичайні пригоди дівчинки Соні і її нового друга. Стосунки героїв стали для дітей прикладом перевіреної труднощами міцної дружби.


 

Під час заходу пані Лариса  презентувала добрі та захоплюючі «жахастикі»: класичні казки, твори з елементами містики, але з обов'язковим щасливим фіналом. 


 

Особливу увагу бібліотекарка  сконцентрувала на серії книг Джоан Роулінг про Гаррі Поттера, де на долю головних героїв випала низка випробувань. Вони переживали біль, нещастя і втрати, але у всіх цих історіях щасливий кінець.

Присутні відкрили для себе книги, які вчать дружбі, сміливості та взаємодопомозі навіть у найзагадковіших обставинах.


 

Діти активно брали участь в обговореннях і ділилися своїми враженнями від прочитаних історій. І вкотре пересвідчилися, що читати це цікаво та круто. І ви теж часу не гайте - гайда до центральної бібліотека для дітей за нестрашними оповідками.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар