пʼятниця, 15 червня 2012 р.

Книжкове літо в Білій Церкві


   Перші червневі дні  у міських бібліотеках, які обслуговують  дітей – це не лише відзначення Міжнародного дня захисту дітей – головних і найчисельніших наших користувачів, а ще й старт однієї з найяскравіших бібліотечних програм – «Книжкове літо в Білій Церкві». Уже протягом кількох років в рамках програми  проходить конкурс «Кращий читач літа».  До послуг користувачів  - кращі зразки світової літератури, книги з різних галузей знань, найпопулярніші газети і журнали.
   Юні читачі  зможуть прочитати  книги  на будь-який смак: для читачів - романтиків – фентезі  із серії « Мир фантастики»,  любителям пригод пропонуємо серію «Мільйон пригод»,  поціновувачів детективів зацікавлять перлинки А.Іванова і Г.Устинової «Таємниця підступної русалки» та «Загадка шкільного підвалу». Читачі-дослідники відкриють світ з книгами, що вийшли у серіях:  “Дитяча енциклопедія» ,  «Я пізнаю світ», «Світ навколо нас». В бібліотеках міста ви зможете прочитати книги  за шкільною  програмою з української та зарубіжної літератури.
   Любі друзі! Якщо ви допитливі та розумні, хочете стати найкращими  читачами  приєднуйтесь  до нас! Запрошуємо вас до затишних залів наших бібліотек, щоб відчути щирість і теплоту, готовність допомогти і нашу зацікавленість до кожного з вас.
    Переможцями конкурсу стануть користувачі, які найчастіше відвідуватимуть  бібліотеку і прочитають  за літо найбільше книжок. Вони отримають нагороди та подарунки на святкуванні Всеукраїнського дня бібліотек.
  Конкурс проходитиме  з 1 червня по 20 вересня 2012 року.  
                                                        
                                                             

Умови конкурсу:
у конкурсі беруть участь діти віком від 6 до 14 років,
які є читачами бібліотек міста.
   Переможцем може стати кожен, якщо:
*   прочитає найбільшу кількість книг з бібліотеки;
*   складе оповідання про свого улюбленого героя;
*   надасть до розгляду журі читацький щоденник, в якому обов’язково є розділи Автор, Назва книги, Імена головних героїв, Короткий зміст (2-5 речень), Особисте враження від прочитаного (2-5 речень);
*   візьме участь у літературній вікторині.

Переможці отримають нагороду і запрошення на міське свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Поспішайте взяти участь в конкурсі!
Чекаємо на вас у бібліотеках міста.
Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися в
центральній бібліотеці для дітей за адресою:
вул. Леваневського, 55
тел. 7 – 30 – 73

Немає коментарів:

Дописати коментар