вівторок, 15 березня 2016 р.

Конкурс-імпровізація «Живі сторінки»15 березня Кімнату казок ЦДБ відвідали другокласники БЗШ №11. Вони стали учасниками конкурсу-імпровізації «Живі сторінки».

Бабуся Ярина (бібліотекар Лариса Олійник) запросила дітей у цікаву подорож казковою країною, де вони зустрілись із добрими та кмітливими друзями, здійснили мандрівку у книжкове царство й самі на деякий час стали його мешканцями, тобто перетворилися у казкових героїв. 


Хлопці та дівчата креативно й артистично відтворили в театралізованих імпровізаціях сюжети українського фольклору: «Колосок», «Коза-Дереза», «Ріпка», талановито передали внутрішній світ персонажів, їхні переживання та різноманіття настроїв.Час пролетів швидко. Ніхто не нудьгував, адже програма заходу була досить насиченою, вона складалась з цікавих ігор та конкурсів, загадок, вікторини «З якої я казки?», міні-опитуваннь. Юні читачі отримали задоволення, взявши участь в грі-пазлі «Казкове лото».  Малюки розділилися на три команди та наполегливо з пазлів склалали історії, що народилися з народних легенд.Немає коментарів:

Дописати коментар