четвер, 13 вересня 2018 р.

Злочину можна запобігти


В рамках юридичного лекторію «Підліток і закон» в центральній бібліотеці для дітей відбулася зустріч шестикласників БЗШ№11 (класний керівник Л.А.Спринчак) з дільничним офіцером поліції відділу превенції Білоцерківського відділу поліції Олександрою Вікторівною Шишуліною.


Під час бесіди-роздуму «Злочину можна запобігти» працівник поліції наголосила, що знати та дотримуватись законів потрібно з дитинства.

Стати на хибний шлях найпростіше саме у підлітковому віці. Пані Олександра наводила приклади правопорушень неповнолітніми та розповідала про відповідальність перед законом.


Олександра Вікторівна дала слухачам поради стосовно безпечної поведінки та розповіла як вийти з небезпечної ситуації, якщо вже в неї втрапив.

Звернула увагу офіцер поліції і на права дітей, які теж не можна порушувати.

Під час заходу читачі переглянули відеоролик «В країні прав і обов’язків», обговорили різноманітні ситуації порушення прав та законів однолітками, взяли участь у правовій грі «Моя думка» та вікторині «Так чи ні». 

У читальній залі книгозбірні була розгорнута книжкова виставка «Право – це мистецтво добра і справедливості».Немає коментарів:

Дописати коментар