середу, 29 листопада 2023 р.

Мандрівка на часольоті «Динозавряча країна»

 


У багатьох дітей неминучий так званий динозаврячий період, коли дитина починає цікавитись усілякими доісторичними істотами, намагається вимовляти їхні складні назви, колекціонує різноманітні речі із їхніми зображеннями, ну і звісно – читає книжки про них.

Для найменших шанувальників динозаврів працівники ЦДБ підготували  мандрівку на часольоті  в «Динозаврячу країну», в яку 29 листопада вирушили відвідувачі клубу «Юні чомучки» разом із бібліотекаркою  Іриною Вернидуб.

 

 


 

Пані Ірина запропонувала  увазі школяриків добірку дитячих книжок, які познайомили їх із загадковими створіннями. Юні дослідники були у захваті. Адже вони перенеслися у світ Юрського періоду, де отримали багато нових знань і вражень із енциклопедій, казок і легенд про дивовижних істот: іхтіозаврів, трицератопсів, велоцирапторів, тиранозаврів, стегозаврів, брахіозаврів… 


 

Хлопчики та дівчатка мали змогу наочно побачити різноманітних тварин-гігантів, які панували на Землі задовго до появи людей, переглянувши відеосюжет «Цікаві факти про динозаврів» та дізнатися: який динозавр був найбільшим, а який найменшим, чи справді птахи пов’язані з динозаврами, що їли і де жили динозаври? 


      
  Динофанати захопилися переглядом  цікавих і зворушливих мультяшних історій «Народження динозаврика» та «Земля первісних часів» (про пригоди п'яти дитинчат динозаврів: бронтозавра Літлфута, трицератопса Серу, зауролофа Дакі, птеродактиля Пітрі та стегозавра Спайка, що шукали легендарну Велику Долину — місце, яке травоядні динозаври вважають справжнім раєм). А з останнім на Землі живим   представником древніх рептилій - веселим мультяшним динозавриком Діно-Бріно  читайлики славно повеселилися, заспівавши його улюблену пісеньку.

Наприкінці заходу діти захопилися розфарбуванням динозавриків. Фантазії юних художників були неймовірні, вони зобразили їх різнокольоровими (адже достеменно невідомо, якого кольору була їхня шкіра). Динозаврики, розфарбовані дитячими руками,  виглядають досить привабливо та доброзичливо.

 

Сподіваємося, що мандрівка минулим стане спільним яскравим спогадом для «Юних чомучок».

Немає коментарів:

Дописати коментар