вівторок, 27 лютого 2024 р.

Зустріч з письменницею-краянкою Галиною Невінчаною

        27 лютого для читачів, п’ятикласників гімназії-початкової школи №11, працівники ЦДБ організували зустріч з письменницею-краянкою Галиною Вікторівною Невінчаною.
 

Розпочинаючи творчу зустріч, бібліотекарка Тетяна Бєлєнька представила школярам місцеву письменницю, художницю, журналістку, членкиню Національної спілки письменників України, лавреатку міської літературно-мистецької премії ім. І. Нечуя-Левицького. Із розповіді пані Тетяни діти дізналися багато цікавих фактів про життєвий та творчий шлях Галини Невінчаної, яка працювала кореспондентом білоцерківської газети «Юр'ївська земля», редактором дитячого видання товариства Червоного Хреста «Місія добра», тижневика «Міська газета». Друкувалася в білоцерківських періодичних виданнях: «Новини Надросся», «Новини Київщини», «Замкова гора», «Копєйка», «Сім'я», «Тема», «Громадська думка». Як дизайнерка та ілюстраторка працювала художнім редактором журналу «Біла Церква вчора, сьогодні, завтра», була автором розробки оформлення книжок для видавництва «Зелений пес», а також проілюструвала понад три десятки книжок білоцерківських авторів. 

Надалі слово взяла сама письменниця, вона майстерно провела інтерактивний діалог з гімназистами. Людина творча, ініціативна та креативна,  Галина Невінчана зацікавила читачів своїми книгами «Модестова наука або Де чатує небезпека» (1і 2 сезонами).

Вигаданий письменницею персонаж, мудрий домовик Модест, разом зі своїми компаньйонами, вчить дітей безпечній поведінці тоді, коли вони залишаються вдома без нагляду дорослих. Двоє гіперактивних дітлахів Оленка та Івась наче випробовують міцність нервів справжнього господаря будинку, роблячи все, що в жодному разі робити не можна.


 

 «Всі небезпечні ситуації, які трапляються з героями книги, реальні. Просто ми ніколи не задумуємося про наслідки легковажного поводження з побутовими електроприладами, інструментами, механізмами. А ціна цій легковажності – здоров'я, а то й взагалі життя», – розповідала присутній дітворі авторка.

         Галина Вікторівна вразила учнів своїм баченням створення літературних образів та зарядила життєвим позитивом. Під час зустрічей було і живе спілкування з письменницею, і читання авторкою найцікавіших уривків з власних творів. Діти із захопленням слухали розповіді письменниці та з неменшим задоволенням ставили запитання та отримували на них відповіді.


 

На згадку про зустріч відбулася традиційна фотосесія, на ім’я пані Галини лунали найщиріші побажання творчої наснаги та успіхів на письменницькій ниві.  

Немає коментарів:

Дописати коментар