четвер, 1 червня 2017 р.

В чистих барвах, як обнова, вся планета кольороваПерший день літа для користувачів центральної бібліотеки для дітей розпочався святково та яскраво. Щорічно книгозбірня готує для малечі цікаву програму. Цього року до бібліотеки на свято "В чистих барвах, як обнова, вся планета кольорова” завітали вихованці дитячого садочка №30.Відкрила захід завідувачка ЦДБ Олена Корнієнко, яка привітала маленьких відвідувачів з Міжнародним днем захисту дітей та побажала їм миру, щасливого дитинства та здійснення мрій.

Викликати посмішку, зробити так, щоб дитячі очі сяяли від радості, зуміли ведучі заходу Лисиця Аліса та Кіт Базиліо (бібліотекарі Лариса Олійник та Інна Кабула). Вони запросили гостей у дивовижну книжкову країну, країну, де збуваються мрії та трапляються дива!
Малюки зачаровано дивилися, як на імпровізованій сцені розгорталися казкові події. Глядачі щиро переживали за головних героїв, завмирали від захоплення і вибухали веселим сміхом, бурхливими оплесками щиро дякували виконавцям за подаровану зустріч із казкою.


Хлопчики та дівчатка із задоволенням взяли участь у дитячій тусовці: поетичному марафоні "Чудова країна – дитинство”, різноманітних конкурсах та веселих рухливих іграх, відгадуванні загадок, казковій вікторині, згадали улюблених літературних героїв, танцювали, співали дитячих пісень.


Увагу користувачів привернула книжкова виставка "Барвисте книжкове літо”.

Це було справжнє свято дитинства. Малеча отримала гарний настрій, яскраві враження та безліч неймовірних емоцій. Сподіваємося, що свято вони запам’ятають надовго.

Немає коментарів:

Дописати коментар