вівторок, 27 червня 2017 р.Бачинський А. Канікули Остапа і Даринки / Андрій Бачинський. – К. : Грані-Т, 2011. – 176 с. : іл.
Непосидючі допитливі близнята Остап і Даринка мешкають у Львові, навчаються у 6 класі й не люблять нудьгувати. Цього літа вони знайшли собі не менш захоплюючі пригоди – у Криму та в Галичині. Як і раніше, близнята іноді сваряться, однак ніколи не залишають одне одного в біді.

 
Бердт В. Все починається в тринадцять: повість / Валентин Бердт. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. – 224 с.
Герої нової повісті Валентина Бердта – підлітки, які опинилися влітку в селі, розраховуючи на страшенну нудьгу. Натомість вони потрапляють у справжні пригоди, не раз навіть містичні – з нічними походами на цвинтар, духами померлих, відьмами, екстрасенсами та паранормальними подіями, від яких уже не занудьгуєш, а навпаки – наковтаєшся страху…

Дерманський С. День народження привида: казки / Сашко Дерманський. – К. : Фонтан казок, 2017. – 48 с. : іл.
У День народження до привида Сашуки Писуки прийдуть у гості всі його друзі-привиди – і Зловісна Марта, і Гарнюня Гапуня, і Балухатий Блюм, і Рудий Зуб, і Май Онес, і навіть Зелепонь Квартальна… І в кожного буде своя історія – химерна, розбишацька, страшненька, повчальна, добра – і неодмінно весела! Адже ці цікавущі казки розказав для вас найвеселіший український дитячий письменник, справжній улюбленець малюків Сашко Дерманський. А ще серед гостей-привидів буде хтось маленький, з голови до ніг загорнутий у простирадло, хто дуже любить смакувати ірисками. Цікаво, хто це?..
Егеланн Т. Таємниця катакомб / Том Егеланн. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. -240 с.
14-річний Роберт із мамою вирушають до Рима, щоб дослідити нещодавно віднайдені катакомби. І звісно ж, Роберт потайки прокрадається туди, щоб самому все розвідати. Але темні тунелі катакомб ховають більше таємниць і небезпек, аніж здається на перший погляд... Хлопчикові до рук потрапляє священний амулет, за яким століттями полюють ченці давнього ордену. Чи зможе Роберт розгадати таємницю Священної Зірки і з’ясувати, що означає стародавнє пророцтво? І чи зможе відвернути загрозу, що нависла над цілим світом?

Немає коментарів:

Дописати коментар