вівторок, 20 жовтня 2015 р.

Відкриваємо нові імена дитячих письменників Іан Вайброу
всесвітньо відомий британський письменник, один з тих небагатьох дорослих, які чудово знають «дитячу мову», автор понад сотні книг, які читають у 28 країнах світу. Іан Вайброу почав свою професійну кар'єру у віці 10 років, з того, що продав в місцеву газету вірш про мертву кішку в коробці. З цього часу він постійно пише вірші, пісні, п'єси, мюзикли, повісті та скетчі для радіо і телебачення.

Один з найпопулярніших героїв книг Вайброу – це симпатяга Малий Вовчик, який з недавніх пір став україномовним і встиг підкорити серця юних українських читачів.

Вайброу І. Капосна книжка Малого Вовчика / Іан Вайброу. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 144 с.
"Капосна книжка Малого Вовчика" - пригодницька книга для дітей, повна гумору, цікавих завдань і кумедних ілюстрацій, яка познайомить дітей з порядною вовчою сім'єю і Малим Вовчиком.
Прощай, сумне життя в Похмурому лісі! Страшний ліс, бережися великого і відважного мандрівника - Малий Вовчик відправляється в дорогу! Батьки незадоволені своїм сином: він веде себе надто добре. Посудіть самі - хіба з вовченя, який чистить зуби перед сном і любить молодшого братика, може зрости гідний поваги злісний звірюка? Батько Малятка Вовка приймає рішення відправити непутящого сина в Коледж Хитрюг для Справжніх Злюк, щоб там його навчили розуму. Що чекає бідолаху Малого Вовчика в Страшному лісі? Чи зможе він засвоїти уроки Великого Дядечка Злюки? Отримає омріяну Злу медаль? Відповіді на всі ці питання Ви зможете дізнатися, прочитавши книгу,  а також дізнатися про пригоди Малого Вовчика.
Вайброу І. Геройська книжка Малого Вовчика / Іан Вайброу. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 176 с.
Це друга книжка зі знаменитої серії про пригоди Малого Вовчика. Вовчик розбагатів і став директором «Академії Пригод». Він мріє створити найвеселішу у світі школу. Допомогти у цьому має спритний пан Чудій. За добрі гроші він обіцяє облаштувати Пригодницьке Подвір’я, де можна буде досхочу розважатися. Та не слід довіряти чудіям-крутіям. Замість безтурботного життя й безпечних розваг на наших друзів чекає мандрівка, сповнена небезпек, геройських вчинків та кумедних пригод.
Вайброу І. Школа привидознавства Малого Вовчика / Іан Вайброу. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 128 с.
У третій книжці цієї неймовірно пригодницької серії  Малий Вовчик, Репетун, Чухля-Нюхля та Гаврик започатковують нову школу, де вдень навчатимуть таємних трюків і фокусів-покусів, а ввечері розважатимуть страшноцікавим привидознавством. Шкільним привидом № 1 погодився стати привид дядька Вовчила-Хижачила. Залишилося тільки знайти учнів та не дати дядькові їх усіх розлякати. Проте Маленький Вовчик зовсім забув про Правило Поганця номер 9:  НІКОЛИ не вірити злому підступному вовкові, а  тим паче привидові злого підступного вовка.
На друзів, як завжди, чекають захопливі мандри, загадкові зникнення та нові знайомства, завдяки яким вони врешті вирішать стати на хвіст лісовій злочинності. 
Вайброу І. Малий Вовчик - лісовий детектив / Іан Вайброу. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 112 с.
У четвертій книжці Іана Вайброу, присвяченій пригодам Малого Вовчика, ви познайомитеся із Жерлоком Хохмсом та його Технослідопитом, розшифруєте таємничі послання, вивчите генні модифікатори, відшукаєте вкраденого привида Вовчила-Хижачила та розплутаєте складні злочини. Разом з вами це робитиме колектив відомих слідчих з «Лісового розшукового агентства»...
Вайброу І. Піратська книга Малого Вовчика / Іан Вайброу. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 160 с.
Непосидючий Маленький Вовчик разом з приятелями - молодшим братиком Чухлею-Нюхлею, Репетуном, ведмедиком Нормусом та Гавриком Вороньком - вирушає у нову пригодницьку мандрівку. І буде у цій подорожі багато цікавого: кораблі, акули й острови, шаблі й гармати, а ще битва з Фрошусем - підступним капітаном - за величезну скриню скарбів і титул найжахливішого пірата усіх морів і океанів.

Немає коментарів:

Дописати коментар