понеділок, 18 січня 2016 р.

МАНДРИ КНИЖКОВОЮ КРАЇНОЮ14 січня в рамках культурного обміну Центральну бібліотеку для дітей відвідали діти Попаснянського району Луганської області. Гості зі сходу стали учасниками пізнавально-оглядової мандрівки під назвою «Чарівне царство книжок».

Мандри книжковою країною почалися у Кімнаті казок ЦДБ, де з настінних панно маленьких відвідувачів вітали улюблені герої народних і літературних дивовижних історій. Надзвичайно цікава екскурсія чарівним світом казки, яку провела Людмила Романович, викликала у дітей справжній захват.Екскурс складався з презентації книжково-ілюстративних виставок «Книжкові дива в бібліотечних серіях», «Зігрійся з цікавою книгою», «Новорічні подарунки від видавництва «Фонтан казок», 


а також візита в Виставкову залу на виставку декоративно-ужиткового мистецтва «Різдвяний вернісаж». 

 
Приємним сюрпризом для малечі 
стала лялькова вистава «Мудрий їжак».Упродовж усієї зустрічі панували атмосфера гарного настрою, нескінченного потоку позитивних емоцій, радощів та задоволення. Екскурсія бібліотекою була настільки захопливою, що дві години перебування у справжньому палаці книги промайнули на одному подиху.

Немає коментарів:

Дописати коментар