вівторок, 26 січня 2016 р.

Новинки-цікавинкиЮні друзі!
Надаємо вам приємну можливість в зимові дні почитати новенькі свіжі книжечки, що надійшли до нашої бібліотеки. Це твори С’юзен Кулідж, які є класикою світової дитячої літератури.


С’юзен Кулідж - псевдонім відомої американської письменниці Сари Чонсі Вулсі (1835 - 1905), чиї твори незмінно займають почесне місце в будь-яких серіях книжок для дітей та юнацтва, що видаються як в англомовних, так і в багатьох інших країнах.

Кулідж С. Невгамонна Кейті / Сюзен Кулідж. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 192 с.
Велика фантазерка Кейті Карр має добре серце і невгамовну вдачу. Вона верховодить усіма своїми братиками й сестричками, щоразу вигадуючи дивовижні ігри та забави, чим подекуди завдає чималого клопоту своїй тітці. Та одного разу з Кейті стається нещастя – і цілковито змінює її життя…
Ця історія про невгамовну мрійницю Кейті – сміливу, добру і чесну дівчинку – не може лишити байдужим жодного свого читача. Переконайтесь в цьому, просто почавши читати її.

Кулідж С. Невгамонна Кейті в школі / Сюзен Кулідж. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2014. – 192 с.
У попередній частині ми попрощалися з Кейті Карр саме тоді, коли вона, перемігши важку недугу, повернулася до звичного життя. А проте саме життя ну ніяк не хоче стояти на місці й готує для Кейті нову несподіванку: вона разом з сестричкою Кловер їде до школи! Та ось питання – як поведеться дівчаткам у цьому новому та невідомому світі? І чи зможе юна Кейті серед усіх шкільних радощів і прикрощів лишитися тією ж веселою, мудрою і невгамовною Кейті, якою ми її знаємо?

Немає коментарів:

Дописати коментар