середу, 12 квітня 2017 р.

Проблеми прав дитини в сучасному світі


Висока правова культура є одним із аспектів всебічного розвитку дитини. Адже не можна вважати молоду людину всебічно розвиненою, коли вона, навіть добре навчаючись, порушує закони.

Працівники центральної бібліотеки для дітей 
12 квітня провели в БЗШ №4 з учнями 5-А класу 
(кл. керівник Т.М.Корнєва) правову годину
 «Проблеми прав дитини в сучасному світі».

 Захід відкрила бібліотекар Інна Кабула бесідою-діалогом «І діти мають права». Вона пояснила п’ятикласникам необхідність орієнтуватися у нормативно-правових актах України щодо захисту прав дітей, розповіла, чому у суспільстві всі громадяни повинні дотримуватися відповідних правил, у чому відмінність прав та обов’язків дорослих від прав та обов’язків дітей.

 Вікторина «Правова відгаданка» допомогла учасникам заходу визначити, які права казкових героїв, визначені Конвенцією про права дитини,були порушені. З наведених прикладів негативних ситуацій діти дізналися, що знання законів орієнтують їх в тому, що дозволено, а що заборонено у суспільстві, застерігають від помилок і протиправних вчинків.Знання своїх прав учні закріпили, взявши участь у рольовій грі «Захищаємо права казкових героїв», правовому лабіринті «Без перешкод».Змістовним був і огляд літератури та періодичних видань «Правова абетка». Пані Інна звернула увагу присутніх на соціальні проблеми дітей Білоцерківщини та проінформувала про соціальну роботу різних служб, які займаються проблемами дитинства в Україні.

Немає коментарів:

Дописати коментар