вівторок, 30 травня 2017 р.

Книжки для малюківЛюбі малята!

Пропунуємо вашій увазі яскраві новинки, захоплюючі казки та історії, твори класиків та популярних сучасних авторів.

Винничук Ю. Балакуче яблуко та інші історії / Юрій Винничук; іл. Юлії Пилипчатіної; худож.-оформ. В. М. Карасик. – Харків: Фоліо, 2016. – 24 с.: іл.
Чи вміє яблуко розмовляти? Хто така Ая і чому вона опинилася в ліжечку Піплі? Як Піпля взимку ласував морозивом? Про це і ще про багато цікавого ви дізнаєтеся, прочитавши книжку відомого українського письменника Юрія Винничука, а кумедні малюнки чудової художниці Юлії Пилипчатіної допоможуть оживити в вашій уяві цих незвичних героїв.

Винничук Ю. Чеберяйчики Гопля і Піпля / Юрій Винничук; іл. Юлії Пилипчатіної; худож.-оформ. В. М. Карасик. – Харків: Бібколектор, 2016. – 24 с.: іл.
Це перша книжка із серії казок про веселі пригоди двох чеберяйчиків — Гоплі та Піплі. Чеберяйчики давно відомі як персонажі української міфології, але у цих казках ми вперш можемо з ними познайомитися ближче. Гопля і Піпля вирішили збудувати хатку. А що із цього вийшло, дізнаєтеся з книжки відомого українського письменника Юрія Винничука, ілюстрованої чудовою художницею Юлією Пилипчатіною.
Гауф, В. Удаваний принц: улюблені казки: / Вільгельм Гауф; пер. укр. Любов Дерев’янко; худож. Віктор Чайчук, Аліса Чайчук. – Київ: Балтія-Друк, 2016. – 48 с.: іл.
Казки німецького письменника Вільгельма Гауфа, що жив і творив на початку XIX сторіччя, перекладено багатьма мовами світу,  їх читало багато поколінь дітей у країнах світу.
Вирушайте в цікаві мандри разом із персонажами цієї книжки Омаром із казки «Удаваний принц», Маленьким Муком із однойменної  казки чи Саїдом із казки «Пригоди Саїда». змагайтеся разом із ними проти тих, хто чинить зло, і вболівайте за долю тих, хто чинить добро.
Гнатенко К. Рожева мрія: казки і вірші / Костя Гнатенко: іл. Вікторії Ковальчук. – К. : Академвидав, 2015. – 64 с.: іл.
Це книжка про мрію, написана з любов’ю Костею Гнатенко, про мрію яка збувається. Ви бачили як виглядає мрія? Може це мила пташка з трояндою, замість гребінця? Мрії різнокольорові, кому що подобається – у одних мрія синя, як море, наприклад, у морської свинки, у других мрія рожева, як повітряна кулька!
На сторінках книги завдяки яскравим ілюстраціям львівської художниці Вікторії Ковальчук оживають пес Барбос із родиною, Чорний Діамант, пан Свинтус, Горобчик, різні овочі та фрукти.
Осмоловська О. Сонце в озері твоєму / Олена Осмоловська ; ляльк. іл. О. Бутковської. – Київ : Видавничий центр "12", 2016. – 31 с. : іл.
Казкова історія про любов, у якій образно розповідається про людей з особливими потребами – із синдромом Дауна (дітей Сонця) та аутистів (дітей Дощу). Увага акцентується не на фізичних особливостях таких людей, а на яскравих барвах їхніх внутрішніх світів. У книжці застосовано інноваційний художній прийом. Спеціально для казки були створені ексклюзивні ляльки, які збагатили сторінки твору яскравими живими ілюстраціями. 

Паулі Л. Лисичка йде до бібліотеки / Лоренц Паулі; пер. з англ.; іл. Катрін Шерер. – Харків: Віват, 2016. – 32 с.: іл. – (Мамине диво).
Ця історія про те, як звичайна лисичка випадково потрапила до надзвичайного світу знань. Як це їй вдалося? Вона просто заскочила до бібліотеки. Мерщій за нею! Адже це так цікаво!..


Чапек Й. Оповідання про песика й кицю. Як вони разом господарювали та ще багато про що / Йозеф Чапек. – Х. : Віват, 2016. – 80 с.: іл. – (Мрійники).
А чи знаєте ви, що десь зовсім поруч, можливо, на сусідній вулиці, живуть і самі господарюють… песик та киця? Не вірите? Тоді скоріше відкривайте книжку знаного чеського письменника Йозефа Чапека! І познайомтеся з милими й добрими тваринками, які чого тільки не вміють: і мити підлогу, і пекти торт, і навіть давати вистави! А головне: вони дуже полюбляють веселитися з дітками!

Шуберт І. Мій друг пірат / Інгрід Шуберт; Дітер Шуберт; пер. з рос. Ольги Пилипенко. – Харків: Віват, 2016. – 32 с.: іл. – (Акварель).
Старий морський вовк, який борознив колись водні простори, ні з ким не хоче дружити. Та одного разу на даху свого будинку злий і відлюдний пірат побачив маленького хлопчика… Чим закінчиться ця історія? Чи зможе маленький хлопчик змінити пірата-відлюдника? Гортайте сторінки, милуйтеся прекрасними акварельними ілюстраціями і… нічому не дивуйтеся! 

Приємного читання!

Немає коментарів:

Дописати коментар