понеділок, 7 серпня 2017 р.

Друже!
Якщо ти захоплюєшся пригодами,  подорожами та незвичайними загадками, запрошуємо тебе  у мандри предивною країною уяви, яку створив Олег Герман у книзі «Сто потайних дверей, або Пригоди джури Михайлика».

Герман О. Сто потайних дверей, або Пригоди джури Михайлика: казка-гра / Олег Герман. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2008. – 208 с. 
       Ця книжка написана і намальована для твоєї родини — для кожного зокрема і для всіх загалом. її можна читати маленьким і дорослим, самому і з кимось, тим, хто знає, і тим, хто не знає української мови. Головне — тим, хто любить світ казок, фантазій, пригод, пошуків.
        Запитаєш, чому це казка-гра? По-перше, розгортаючи сторінки, ти ніби відчиняєш потайні двері, а ключ до них — номер, вказаний зверху. І таких ключів потрібно віднайти аж сто! Під час читання книжки доведеться вирішувати багато різних завдань: шукати, лічити, виспівувати, вимірювати, фантазувати, просити поради у родичів, аби допомогти джурі Михайликові гідно подолати складні випробування.
        Починати казку-гру потрібно з перших дверей, а тоді вибирати подальший шлях. На сусідній сторінці запропоновано два-три варіанти розгортання подій у майбутньому. Вибрати один з них потрібно саме тобі, мій дорогий читачу.
          І так, відчиняючи одні за одними потайні двері, ти пройдеш цілу низку веселих чи драматичних ситуацій та пригод і обов'язково дістанешся до завершального етапу обраного варіанту. Це може бути вельми неждана розв'язка історії. Не впадай у відчай! Розпочавши читати заново, вибери інший шлях розвитку казки, інші варіанти відповідей. І тоді радість заполонить твоє серце, бо завершення виявиться прекрасним!

Немає коментарів:

Дописати коментар