четвер, 12 листопада 2015 р.

«Хай добром дивує нас світ казковий повсякчас!»Людині властиво вірити, сподіватись і прагнути кращого, тому вона й придумала Казку — загадковий світ, у якому панує гармонія і Добро, що завжди перемагає Зло. Ось чому цей літературний жанр люблять і дорослі, і діти. Не є винятком і кожний користувач нашої бібліотеки.


11 листопада до кімнати казок ЦДБ завітали наші маленькі читачі, учні молодших класів БЗШ №4. У світ незвичайних героїв, яких об’єднує спільне бажання – зробити цей світ добрішим та щасливішим, маленьких чомусиків запросила бібліотекар Людмила Романович. Дітки не лише із захопленням слухали господарку чудової кімнати, яка розповідала та зачитувала найбільш цікаві епізоди з книжок, але й намагались аналізувати і робити власні висновки.


Мандруючи казковими сходинками, малюки показали себе справжніми знавцями улюбленого дитячого жанру під час ігор: «Наспівай пісеньку за назвою казки» та «Впізнай казкового героя». На завершення учасників заходу було запрошено до перегляду лялькової вистави «Мудрий Їжачок».Немає коментарів:

Дописати коментар