пʼятниця, 26 січня 2018 р.

«Понад усе вони любили свій коханий край»29 січня  - День пам’яті Героїв Крут.  Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

       Цій визначній події працівники центральної бібліотеки для дітей присвятили історичну годину «Понад усе вони любили свій коханий край», яка відбулася 26 січня в читальній залі ЦДБ.


      П’ятикласники БЗШ №4(кл. керівник  Марія Мар’яновська)  уважно слухали трагічну розповідь зав. відділом обслуговування Інни Кабули , з якої дізналися, що 100 років тому 29 січня 1918 року біля невеличкої станції Крути на Чернігівщині сталась трагедія, яка сколихнула, пробудила всю Україну. У цей день 300 юнаків-студентів у нерівному бою віддали своє життя, але відстояли честь України і пішли в безсмертя.


      Відеосюжет «Баллада про Крути» детально доповнив розповідь бібліотекарки про історичні передумови бою, його хід, склад учасників бою, втрати сторін.

      Учні 5-А класу Дар’я Петренко, Надія Залевська, Денис Слизьконіс зворушливо продекламували вірші Володимира Сосюри «Любіть Україну»,  Павла Тичини «Пам’яті тридцяти», Олексія Тичко «Бій під Крутами».
      На закінчення пані Інна презентувала книжкову виставку «Лицарський подвиг юних українців» та запросила користувачів взяти участь у кросворді-вікторині  «Перші кіборги».     

 Всі присутні  вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

Немає коментарів:

Дописати коментар