пʼятницю, 27 липня 2018 р.

Читаємо вліткуМакдональд М. Джуді Муді рятує світ / Меган Макдональд. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. – 144 с.
Весела повість про те, як Джуді Муді збирається врятувати світ. Але що зробиш, якщо навіть її сім'я знищує тропічні ліси. Джуді Муді не здається. Учитель сказав їй, що навіть одна людина може змінити світ. А вона - не одна.
Макдональд М. Джуді Муді стає знаменитою / Меган Макдональд. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2016. – 128 с.
Усі діти довкола Джуді Муді уже хоч трішечки знамениті, а Джесіка Фінч навіть стала Королевою правопису. Також Джуді виявила, що тато переміг у радіовікторині, мамине фото надрукували в газеті, а братика показували по телебаченню. У дівчинки з’являється мета — стати знаменитою. Який шлях вона обере, і чи допоможуть їй друзі? Читайте у другій повісті про пригоди веселунки Джуді Муді.
Малярчук Т. Біографія випадкогового чуда : роман /Таня Малярчук. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2012. – 240 с.
Лєна з дитинства була особливою: без царя в голові, навіть Бог у неї був позичений. Якось Лєна облишила молитися і нічого, грім не побив, і кульова блискавка, що колись спалила її улюблену виховательку, оминула. Але втратити віру в чудо їй не дала диво-жінка, яка нагодилася рятувати її земляків, поки сама, уже доросла, Лєна тренувалася на бездомних собаках. Чим обернеться власна спроба героїні допомогти ближньому — польотом над гніздом зозулі чи вознесінням?
Шамбаз Б.  Футбольний матч тривалістю в літо : повість / Бернар  Шамбаз. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. – 128 с.
Цього літа Фосто вирушає з татом (і своїм м’ячем) у велику навколосвітню подорож. Одинадцять етапів від Баньоле до Бамако. Тисячі зустрічей і відкриттів, починаючи від багдадського цирульника і закінчуючи смаком копченої риби на Північному полюсі. І повсюди футбол — справжнісінький! Це перше всесвітнє турне, яке Фосто ніколи не забуде.
Ягелло Й. Зелені мартенси : повість / Йоанна Ягелло . – Львів : Урбіно, 2017. – 216 с.
На думку Фелікса, школа нагадує фронт, на якому точиться безупинне суперництво. У кого крутіший смартфон? Хто прийшов у фірмових шмотках? Але хлопець не збирається брати участі в цих змаганнях: у нього набагато серйозніші проблеми, до того ж, доводиться на невизначений час стати головою родини. Його мати знайшла роботу за кордоном, батько давно має нову сім'ю, а молодша сестра наближається до небезпечного підліткового віку і, як більшість її однолітків, аж ніяк не схильна до хатніх обов’язків!
Отилія теж не схожа на своїх однокласників: барвистий одяг, копиця рудого волосся, зайва вага, якою дівчина взагалі не переймається, і улюблені зелені мартенси. А ще – оптимізм, який Отилія-Опта просто випромінює, хоч їй і самій не бракує проблем.
Не дивно, що Фелікс відразу звертає увагу на Опту. Цих двох аутсайдерів швидко поєднає дружба. А може, щось більше?

Немає коментарів:

Дописати коментар