пʼятниця, 22 листопада 2019 р.

Казкове змагання «Літературний пазл»


Українська народна казка - невичерпне джерело народної мудрості.

22 листопада учні 4-Б класу БЗШ №11 завітали на гостини до Казки.
 Господиня свята бібліотекар Лариса Олійник в образі Української казки радо зустріла маленьких читайликів і запросила їх взяти участь у казковому змаганні «Літературний пазл».Знайомство з казкою як жанром усної народної творчості було пізнавальним, ігровим та музичним.Діти розділились на дві команди «Казколюбчики» та «Казкознавчики» й почали жваво боротися за звання «Найкращий знавець українських народних казок».


Змагання проходило за кількома цікавими конкурсами-завданнями: «Казка-підказка», «Хто це?», «Збери назву казки», «Що? Де? Коли?», «Назвіть ім’я казкового героя», «Чарівний кошик».


Діти пригадували свої улюблені казки, розгадували кросворд «Абракадабра» та відповідали на запитання вікторини. За кожну правильну відповідь отримували пазл, з якого складали портрети казкових персонажей.Не залишили байдужими користувачів  загадкове асорті «Якщо мудрий відгадай» та участь у казковому дрес-коді, який проходив за такими етапами «Чарівні слова», «Пісні у казках», «Скільки героїв», «Яка кінцівка в казці?».
Весело та цікаво було у цей день в бібліотеці. 

Звання «Найкращий знавець українських народних казок» отримала команда «Казкознавчики».

Немає коментарів:

Дописати коментар