пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

Стоп-Булінг!В рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства» працівники центральної бібліотеки для дітей 28 листопада провели годину-застереження «Стоп-Булінг!», учасниками якої стали учні 6-А класу БЗШ №4.


Методист Тамара Шпак розповіла про саме явище «булінг», його види, ознаки та прояви, а також про те, як протистояти булінгу, як впоратися самостійно, куди та до кого можна звернутися за допомогою, і хто відповідальний за протиправні дії. Під час бесіди користувачі переглянули мультиплікаційні фільми «Обережно булінг», «Булінг у школі», «Антибулінг».


Захід складався з теоретичної частини та практичних прикладів. Шестикласники, розділившись на три групи, отримали картки, з описом ситуацій, що мають явні ознаки булінгу, обговорили їх та запропонували алгоритм дій в даних випадках.Також шестикласники взяли участь в ігровому тренінгу із розподілом ролей: булер, жертва, спостерігач, захисники, співчуваючі. Підлітки визначили проблеми жертви булінгу та змогли дізнатися про відповідальність кривдника (булера) за його вчинки. У процесі гри була визначена й роль спостерігачів, адже саме від них іноді залежить поведінка булера, і саме вони можуть стати на захист жертви.Через виконання завдань «Рука допомоги», «Серце підтримки» школярі визначили можливі заходи надання допомоги постраждалим від булінгу.Під час заходу користувачі прийшли до висновку, що булінг – це насильство, якому потрібно протидіяти.

Немає коментарів:

Дописати коментар