вівторок, 30 січня 2024 р.

Новинки-цікавинки юним детективам

 


Любі читайлики!

Ці захопливі книги для юних детективів, що мріють розплутати загадкові події та вивести на чисту воду лиходіїв.

Ганс Юрген Пресс «Пригоди «Чорної руки»

Юні детективи утворили власну агенцію під назвою «Чорна рука», якій цілком до снаги з’ясувати, хто сховався в покинутому будинку, як знайти таємний хід, як розпізнати фальшиву купюру та розкрити багато інших загадок. Отже, час і вам, юним читачам, стати детективами та за допомогою малюнків, ребусів, дрібних деталей, підказок і речових доказів розплутати 60 детективних загадок і схопити злочинців на гарячому!

Голлі Вебб «Детектив Мейзі Хітчінз, або Справа про таємний тунель»

Пізнього вечора, коли станції метро порожніють і стихає гуркіт потягів, детектив Мейзі Хітчінз у компанії песика Едді розпочинає своє розслідування. Про зникнення цінних картин дівча вирішило розвідувати в темній і холодній підземці. Юній детективці доводиться протистояти банді Горобця — невловимим викрадачам шедеврів мистецтва.

Рііна й Самі Каарла «Вистежити злодія»

Кеті-Е — жвава дівчинка,  що любить тварин, електроніку та програмування. Ті-бот — летючий робот,  якого створила Кеті-Е. Вони — агенти домашніх тварин, і їхня місія — розв’язувати проблеми домашніх улюбленців. Кеті-Е отримує повідомлення про дивні події, які відбуваються в окрузі: у мешканців квартир по сусідству одна за одною зникають речі. Кмітливі друзі розпочинають розслідування, яке для всіх обертається несподіванкою!

«Шерлок молодший і безголовий єпіскоп»

Герої цієї детективної повісті: Шерлок Холмс П'ятий, розумний, кмітливий, винахідливий, рішучий і сміливий та його помічник Ватсон родом з міста Києва. Часто детектив говорить зі своїм другом загадками, через що Ватсон не завжди розуміє, що Шерлок від нього хоче.

 Історія починається з суботнього ранку. Шерлок і Ватсон ідуть до Лондонського музею прогулятись у вихідний. Придбавши каталог з переліком експонатів, Холмс вирішує відвідати зал, де виставлено 40 шахових фігур. Друзі діляться враженнями від експозиції: детективові подобаються король, королева та кінь, а лікареві – безголовий єпископ. Проте з'ясовується, що в каталозі нічого не сказано про те, що ця фігура не має голови. Шерлок викликає співробітників музею, щоб повідомити їх про зникнення голови. Один зі співробітників наказує охороні перевірити сигналізацію, як раптом у залі з'являється туман, а коли він нарешті розсіюється, з'ясовується, що безголовий єпископ зник. Але за справу береться Шерлок Холмс, а значить, фігуру буде знайдено!

Малгожата Стренковська-Заремба «Детектив Кефірчик і перший труп»

Чому охорона не приїхала вчасно? Навіщо вигулювати поводок без собаки й чому це обов’язково робити, коли в тебе канікули? Що шукали зловмисники в будинку ворожки Кассандри та що поєднує її з азартним власником похоронного бюро? Відповіді на ці та інші запитання детективу Теодору Кефірчику допомагають знайти на шляху до розгадки вірний та вічно правильний Домінік, зарозуміла руда Кароліна, а під ногами постійно плутається пара «експресів» (тобто «експертів») – Малий та Бартусь. Буде класно і… страшно!

Немає коментарів:

Дописати коментар