понеділок, 3 лютого 2020 р.

Новинки для підлітків
Мулл Б. Звіродухи. Народжені вільними. Книга 1 /  Брендон Мулл ; пер. з англ. Д. Святенко. – Харків: Вид-во «Ранок», 2017. – 208 с.- (Серія «Звіродухи»).
Важка місія лягає на юнацькі плечі трансвікського пастуха Конора, , нілоанської мисливиці Абеке, доньки генерала Амайї  Мейлін та безпритульного із Конкорби Роллана: вони повинні врятувати світ від темної сиди, що знищує все на своєму шляху. І зробити це можна тільки за допомогою вірних супутників -звіродухів. Пригоди Конора, Абеке, Мейлін та Роллана розпочинаються просто зараз. Не проґавте жодної деталі їхньої мандрівки!Відкрийте захопливий світ Ердас разом із відважними героями та їхніми звіродухами!
Стівотер М. Звіродухи. Полювання. Книга 2 / Меггі Стівотер ; пер. з англ. Д. Святенко . – Харків: Вид-во «Ранок», 2017. – 272 с.-  (Серія «Звіродухи»).
Насувається велика пітьма. Загарбники, відібрані Зерифом, створили свою версію нектару — Жовч, що встановлює примусовий зв’язок зі звіродухом. Пожирач розшукує талісмани, аби підкорити світ та одержати перемогу в найвизначнішій війні. І зупинити фальшивих героїв можуть лише вони — четверо підлітків, яким вдалося викликати легендарних духів Полеглої Четвірки. Разом із Великими Звірами Абеке, Конор, Мейлін та Роллан вирушають у сповнену небезпеки подорож на пошуки другого талісмана — Залізного Кабана. Пліч-о-пліч із Зеленими мантіями вони готові битися проти ворогів і долати свої страхи. І навіть не підозрюють, що кожному з них, сміливих і відданих великій меті, все ж таки доведеться зробити важкий вибір між долею світу та особистими інтересами…

Нікс Г. Звіродухи. Кревні узи. Книга 3 / Гарт Нікс, Шон Вільямс ; пер. з англ. Д. Святенко. – Харків: Вид-во «Ранок», 2018. – 320 с.- (Серія «Звіродухи»).
Пожирач повернувся на землі Ердасу. А разом із ним армія завойовників вступила на благодатні землі. Чи зможуть четверо дітлахів завадити Пожирачеві? Для цього їм необхідно викликати звіродухів Полеглих Великих Звірів, стати Обраними та здобути талісмани, що подарують їм небачену вправність! Саме їм судилося боротися проти Пожирача. Чи впораються вони із завданням? ..
Гейл Ш. Звіродухи. Вогонь і лід. Книга 4 / Шеннон Гейл ; пер. з англ. Д. Святенко . – Харків: Вид-во «Ранок», 2018. – 272 с.- (Серія «Звіродухи»).
Четверо полеглих разом зі своїм наставником та подругою Майєю вирушають на далеку північ. Перед ними постає нове складне завдання: знайти білу ведмедицю Шуко, яка заморозила себе десь серед вічної мерзлоти, і здобути талісман Кришталевого полярного ведмедя. Підказкою для друзів є лише давня пісня про Крижане місто, що і є орієнтиром для пошуків. Чи вдасться друзям досягнути поставленої мети? Як Роллан відреагує на зустріч із рідною матір’ю, яка залишила його чимало років тому? Чи погодяться Четверо полеглих співпрацювати із загарбниками пожирача? Чи вдасться їм зберегти талісман? Про це ви дізнаєтеся в четвертій книжці захопливого роману для дітей.
Сазерленд Т. Т. Звіродухи. Проти течії. Книга 5 /Туї Т. Сазерленд ; пер. з англ. А. Кійко . – Харків: Вид-во «Ранок», 2019. – 256 с.- (Серія «Звіродухи»).
Цього разу Абеке, Конор, Роллан та Мейлін вирушають до Ста островів, де мешкає восьминіг Мулоп — власник чергового талісмана, необхідного для перемоги Зелених Мантій над Пожирачем. І знову загарбники наступають на п’яти відважній четвірці. Хтось передає інформацію про пересування дітей, поєднаних із Великими Звірами. Хто ж зрадник? Абеке? Конор? Роллан? Мейлін? До того ж на долю Зелених Мантій знову випадають непрості випробування: подорож на острів Нічних тіней, який вважається проклятим місцем­табу, похід до табору загарбників, розташований на острові Чудовиськ, мандрівка на спині велетенського ската Кінгрея до помешкання Мулопа. Не всім поталанить повернутися з подорожі. Хто перейде на бік загарбників? Хто потрапить в полон? І кому ж таки пощастить видертися з пасток Пожирача? А найважливіше: чи не втратять наші друзі свої талісмани?
Шрефер Е. Звіродухи. Злети та падіння. Книга 6 / Еліот Шрефер; пер. з англ. І. Тимошенкова. – Харків: Вид-во «Ранок», 2018. – 272 с.- (Серія «Звіродухи»).
Зелені Мантії вирушають до Ніло на пошуки чергового талісману — Золотого Лева. Подорож не з простих, адже Мейлін та Абеке в полоні у Пожирача. Тож Конор, Роллан і Тарик можуть розраховувати тільки на власні сили. До того ж, їх чекає зустріч із найлютішим Великим Звіром — левом Кабаро. Загарбники наступають трійці на п’яти. Військо загарбників веде генерал Гар і двотонна кобра Гератон. Чи є у Конора, Роллана і Тарика шанс на перемогу? Чи на мандрівників чекає смерть? Чи вдасться дівчатам утекти з полону? Чи Мейлін єдина зрадниця у таборі Зелених Мантій? Хто приведе ворога до Вежі Заходу Сонця — форпосту ордену Зелених Мантій? Чи вдасться відбити напад ворога і не втратити здобуті раніше талісмани?
Лу М. Звіродухи. Дерево життя. Книга 7 / Марі Лу; пер. з англ. І. Тимошенкова. – Харків: Вид-во «Ранок», 2019. – 272 с.- (Серія «Звіродухи»).
Остання книга неймовірної серії «Звіродухи» подарує стільки ж насолоди, як і попередні. Цього разу четверо друзів вирушають до серця землі, щоб урятувати Ердас. Віщі сни Конора пророкують загибель їхніх звіродухів, тому друзі готові до найважчих утрат. Що ж станеться наприкінці історії? Чи пристане Мейлін знову на бік Зелених Мантій? Чи звільнять загарбники Примата Ково із в’язниці? Чи буде переможено Гератон? Чи зостануться разом Конор, Абеке, Мейлін та Роллан?

Немає коментарів:

Дописати коментар