понеділок, 24 лютого 2020 р.

Цікаві факти про книги, письменників, бібліотеки


Лауреати  ХХІ Всеукраїнського рейтингу 
«Книжка року» в номінації «ДИТЯЧЕ СВЯТО»

Книжки для малечі та молодших школярів

Малик Г. Піратський маршрут / Галина Малик. – Л.: Видавництво Старого Лева, 2019. - 24 с.
Весела книжка-картинка «Піратський маршрут» відомої української письменниці Галини Малик та ілюстраторки Грасі Олійко — це грайлива подорож у мріях, а заодно і веселий урок географії для малюків. Бо кожен із нас у дитинстві хотів бути зухвалим піратом, якому підкоряються моря і океани.

Твори для школярів середніх класів

Гоголь М. Пропала грамота / Микола Гоголь. – К.: Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2019. - 28 с.
За сюжетом книги Фома Григорович розповідає історію, як його діда послали з грамотою до цариці. По дорозі дід познайомився з одним запорожцем, і той йому зізнався, що продав душу дияволу і в цю саму ніч доведеться платити. Дід вирішує йому допомогти та чатує всю ніч, але сон його долає, і він засинає. Прокинувшись, дід розуміє, що його план провалився і більш того, зник не тільки запорожець, але також коні і його шапка, куди він поклав грамоту для цариці. Не знаючи що робити, дід йде в шинок, де йому радять спосіб, як знайти чорта і попросити свою грамоту назад. Так починається подорож діда за своєю грамотою, внаслідок чого він відправляється в пекло, де зустрічається з відьмами, чортами та іншими чудовиськами. Повість Миколи Гоголя вперше була опублікована в 1831 році. Дане видання проілюстровано атмосферними малюнками київського художника Андрія Потурайло, який дуже точно передав дух цієї невеликої повісті.
Підліткова та юнацька література

Дельфорж Г. Мама / Гелен Дельфорж. – К.: Nebo BookLab Publishing, 2019. -  64 с.
У цьому виданні зібрані портрети матерів з різних куточків нашої планети і навіть з різних епох. Кожен портрет супроводжують прекрасні вірші, від яких стає тепло і затишно. Кожен портрет має свою особливу історію і настрій. Жоден з них не схожий на інший, і разом з тим, на кожному з них такий впізнаваний портрет матері. Десь вона втомилася, десь сумує, десь посміхається, а ще десь трохи замислена.
Мама одиначка. Мама в країні, де війна. Мама, що довірила свою дитину няні. Втомлена Мама ... Читаючи цю книгу, кожен може впізнати себе — у дитині, у мамі, або одночасно в обох. Від сторінки до сторінки читача зустрічають епізоди, місцями смішні, місцями сумні, але завжди — дуже справжні..
Пізнавальна та розвиваюча книга

Ушкалов Л. Сковорода від А до Я / Леонід Ушкалов. – Л.: Видавництво Старого Лева, 2019. - 72 с
Книжка «Сковорода від А до Я» розповідає про великого мрійника, мандрівного філософа та педагога. Григорій Сковорода зрікся світу й кар’єрного росту, хоча й мав високі досягнення та блискучу освіту. Замість родинного затишку обрав постійні мандри й самотність – та при цьому вважав себе неймовірно щасливою людиною. Якими ж були основні засади його філософії? Як йому вдавалося дотримуватися принципу «золотої середини»? Як навчав і які оцінки ставив своїм вихованцям? Про все це – у новій абетці, текст до якої написав літературознавець та знавець давніх текстів Леонід Ушкалов, який багато років присвятив дослідженню життя і творчості Григорія Сковороди.

1 коментар:

 1. This way my acquaintance Wesley Virgin's story launches with this SHOCKING and controversial VIDEO.

  You see, Wesley was in the military-and shortly after leaving-he found hidden, "self mind control" tactics that the government and others used to obtain anything they want.

  As it turns out, these are the exact same secrets many famous people (notably those who "became famous out of nowhere") and elite business people used to become wealthy and successful.

  You probably know that you use only 10% of your brain.

  That's because the majority of your brainpower is UNCONSCIOUS.

  Maybe this thought has even taken place IN YOUR own head... as it did in my good friend Wesley Virgin's head around seven years back, while driving an unregistered, beat-up bucket of a vehicle without a driver's license and with $3 on his banking card.

  "I'm so fed up with going through life paycheck to paycheck! When will I finally succeed?"

  You took part in those types of thoughts, ain't it right?

  Your very own success story is going to be written. You just have to take a leap of faith in YOURSELF.

  UNLOCK YOUR SECRET BRAINPOWER

  ВідповістиВидалити