вівторок, 25 лютого 2020 р.

Зустріч з правоохоронцями


В рамках роботи юридичного лекторію «Підліток і закон» в центральній бібліотеці для дітей відбулася зустріч семикласників БЗШ №11 з працівниками правоохоронних органів на тему «Проступок чи злочин?».

 Фахівці Білоцерківського відділу поліції: начальник сектору ювенальної превенції Петро Леонідович Мелашенко та інспектор ювенальної превенції Олександр Олександрович Карпюк навели приклади правопорушень, вчинених неповнолітніми, розповіли про особливості кримінальної та адміністративної відповідальності малолітніх осіб, проінформували учнів про відповідальність, яка настає для дітей згідно законів України, надали поради, як вийти з небезпечних ситуацій, якщо в них вже потрапили.


 Протягом заходу йшов жвавий діалог школярів із поліціантами, обговорювалися права та обов’язки неповнолітніх, розглядалися морально-правові ситуації, які найчастіше трапляються з підлітками. Наприкінці заходу методист Тамара Шпак ознайомила користувачів з літературою, яка була представлена на книжковій виставці «Вчинок та його відлуння».


 Присутні висловили щиру вдячність правоохоронцям за цікаву розмову та побажали їм натхнення у щоденній важкій службі.

1 коментар:

  1. According to Stanford Medical, It's indeed the SINGLE reason this country's women live 10 years more and weigh 42 lbs lighter than we do.

    (Just so you know, it really has NOTHING to do with genetics or some secret-exercise and absolutely EVERYTHING about "how" they eat.)

    P.S, What I said is "HOW", and not "what"...

    CLICK on this link to discover if this short test can help you decipher your real weight loss potential

    ВідповістиВидалити