четвер, 28 січня 2021 р.

Ювіляр січня

 28 січня – 70  років від дня народження 

  Валерія Герланця (1951), 

українського дитячого письменника

            Валерій Ілліч Герланець - дитячий письменник, журналіст, драматург, член Національної спілки журналістів України (з 1991 року), член Національної спілки театральних діячів України, член Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України».

Навчався в Донецькому політехнічному інституті, закінчив його в 1974 році.

Перша книга «Подорож за зіркою» вийшла в 1993 році у видавництві «Донеччина». Твори автора були опубліковані в журналах «Простоквашино», «Мурзилка», «Фонтан», «Пізнайко».

Валерій Герланець — автор  більше 45 книжок віршів, оповідань, казок, повістей-казок, п’єс для дітей.


  

          Письменник - лауреат літературних фестивалів та конкурсів: 1999 р. – перше місце в номінації «Твори для дітей» на конкурсі «Золотий Скіф» (Донецьк); 2002 р. – перше місце в номінації «Твори для дітей» на конкурсі «Кленові листки» (Канада); 2007 р. – на Всеукраїнському конкурсі романів, кіносценарів та п’єс «Коронація слова» (кіноповість «Оленка, Катруся та Милопуз Безсмертний»); 2012 р. – на Міжнародному літературно-мистецькому конкурсі видавництва «Deutsche aus Russland» (Німеччина) в номінації «Казка сьогодні» та інших.

Валерій Герланець  нагороджений дипломом «За вагомий внесок у розвиток вітчизняної дитячої літератури» Міжнародного академічного рейтингу популярності «Золота Фортуна» (2005 р.), Почесним знаком Української Православної Церкви і Грамотою Митрополита Київського і всієї України блаженнійшого Володимира «За духовне виховання підростаючого покоління» (2007).


 

Вітаємо з Днем народження!

Бажаємо  міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Нехай невичерпна енергія, оптимізм і надалі будуть  постійними супутниками в житті, а доля подарує багато світлих літ у мирі та добробуті.
 

 


  

 

Немає коментарів:

Дописати коментар