четвер, 25 березня 2021 р.

Тараса думки будуть жити віки

            Традиційним в Білоцерківській центральній бібліотеці для дітей стало проведення березневого конкурсу читців поезії Тараса Григоровича Шевченка «Тараса думки будуть жити віки» напередодні пам’ятних дат, пов’язаних з іменем Кобзаря.

Та цього року конкурс відбувся у дещо незвичному форматі – онлайн. Дітвора віком від 4 до 14 років розміщували свої відеовиступи на сторінці «Читачок Бібліотечний» у мережі Facebook. Всього було подано 88 відеовиступів.

Члени журі відзначили, що всі учасники показали свою майстерність у володінні словом, продемонстрували любов і глибоку шану до славного сина України – Великого Кобзаря.

Музичне оформлення до декламованих поезій було підібрано як засіб підсилення мотиву та настрою.

За рішенням журі:

у віковій категорії «Учні 1-4 класів» призові місця посіли:

І місце – Василенко Захар (читач бібліотеки-філії №5);

ІІ місце –Герасимчук Софія (читачка ЦДБ), Олександра Підлипна (ОЗО «Шкарівський академічний ліцей»), Софія Никоненко (БНВО «Перша гімназія»).

ІІІ місце – Вікторія Черненко (ОЗО «Шкарівський академічний ліцей», вихованка театрального гуртка «Дебют»), Назар Кравчук (читач бібліотеки-філії №6), Поліна Семида (читачка бібліотеки-філії №10).

У віковій категорії «Учні 5-7класів» перемогу отримали:

І місце – Дарина Юрчик (читачка бібліотеки-філії №3);

ІІ місце – Владислав Мельниченко (Білоцерківська гімназія №2), Поліна Гончар (читачка бібліотеки-філії №6);

ІІІ місце – Марина Григоренко (читачка ЦДБ), Анна Некращук (читачка бібліотеки-філії №3), Олександр Федак (читач бібліотеки-філії №6).

У віковій категорії «Учні 8-9 класів» призові місця розподілили так:

І місце – Ксенія Недрега (БНВО «Перша гімназія»);

ІІ місце – Влада Коломієць (читачка ЦДБ).

Цього року члени журі вирішили ввести номінацію «Літературно-музичні композиції» замість номінації «Колективні роботи», адже талановитих і достойних учасників, які підготували творчі виступи було багато. Отже, переможцями у цій номінації стали:

І місце – Анна Прилуцька, Поліна Лотоцька (театральна студія «Пролог» ЦПО «Соняшник», БНВО «Перша гімназія»);

ІІ місце – Катерина Сергієнко (театральна студія «Пролог», БНВО «Перша гімназія»);

ІІІ місце – Маргарита Пістоляк (ОЗО «Шкарівський академічний ліцей», театральний гурток «Дебют»).

Найменші учасники віком 4-6 років – Ейлюль-Султан Алп, Аріна Розживіна, Евеліна Шевченко, Костянтин Жижа, Олександра Бабарика, Ілля Герасимчук, Марта Гончар – отримали спеціальні призи.

Інформацію про нагородження та вручення призів переможцям буде надана додатково на сторінці «Читачок Бібліотечний» у соціальній мережі Facebook та на блозі «ЧитачОк».

Дякуємо усім учасникам конкурсу за «величне Кобзареве слово», яке викликало в душі кожного любов до рідної України та бажаємо подальших перемог! Нам є ким пишатися.

Немає коментарів:

Дописати коментар