четвер, 9 грудня 2021 р.

Година права «Конвенція ООН про права дитини»

 


До Міжнародного дня захисту прав людини в ЦДБ проведена година права «Конвенція ООН про права дитини», в ході якої розглядався широкий спектр індивідуальних прав осіб від народження до 18 років.

 Учасники заходу, учні 4-В класу БЗШ №11,  ознайомилися зі статтями Конвенції, що визначають перелік прав дітей на життя, ім'я, громадянство, родину, освіту, охорону здоров'я, соціальне забезпечення та рівень життя, необхідний для їх розвитку, користування рідною мовою та культурою, сповідування своєї релігії, відпочинок і дозвілля тощо.

 Під час заходу четвертокласники переглянули мультфільм «Права дитини з Рубі і Джеком», розв’язали конкретні ситуації порушення прав на прикладі літературних казкових героїв, визначаючи, хто з персонажів живе не за законом, хто порушує Декларацію прав дитини, які права героїв були порушені, розгадали кросворд «Права дитини».

 

              Наприкінці заходу відбулася презентація виставки      «Є право, є надія». Книги, представлені на виставці,  допоможуть школярам  розібратися та зорієнтуватися в різноманітному світі правових відносин і не розгубитися у складних ситуаціях, що можуть виникнути у житті.    

Немає коментарів:

Дописати коментар