четвер, 30 травня 2019 р.

Хай сонцю і дітям всміхається літо


До Міжнародного дня захисту дітей працівники центральної бібліотеки для дітей провели веселе свято
 «Хай сонцю і дітям всміхається літо».

Найперших наймолодших відвідувачів, вихованців дитсадка № 34, гостинно привітали головна героїня – Літечко (Лариса Олійник) та Кіт Леопольд (Інна Кабула).  
Вони радо зустрічали малечу на порозі бібліотеки.Ведуча заходу, бібліотекар Ірина Вернидуб, запросила малюків на літературно-ігровий мікс. Кричалка «Книга», яку голосно продекламували діти, дала старт веселим забавам, конкурсам і вікторинам, під час яких, вони мали змогу перевірити свої знання та кмітливість.


Та яке ж свято обходиться без ігор і розваг? 
Дітлахи «садили город», «ловили рибу», змагалися у спритності, танцювали. Нудьгувати було ніколи, адже для кожної дитини знайшлася цікава справа. Вони сумлінно виконали відведені їм ролі у театралізованому дійстві. Вихованці групи «Ягідка» майстерно зобразили героїв казки «Ріпка», а маленькі артисти з групи «Ромашка», перевтілившись у нові незвичні образи овочів та фруктів, з ентузіазмом взяли участь у рольовій грі «Свій город у нас є».
Кульмінацією свята стала вікторина «Скарбничка чарівних казок». Читайлики із задоволенням відповідали на казкові запитання та отримали в подарунок дитячі книжки.
Бібліотекарі побажали своїм гостям цікавих канікул, чистого неба, грайливих промінців сонця, щирих усмішок.


Немає коментарів:

Дописати коментар