четвер, 11 липня 2019 р.

Давайте знайомитись: Ґжеґож Касдепке – польський письменник, журналіст, головний редактор популярного польського дитячого журналу «Цвіркун»Ґжеґож Касдепке – відомий польський письменник, лауреат численних літературних премій, журналіст, головний редактор популярного польського дитячого журналу «Цвіркун». популяризатор грецьких міфів і автор, що володіє приголомшливим почуттям гумору. Він давно вже відомий далеко за межами рідної Польщі, а його книги користуються популярністю не тільки серед дітей, але і серед дорослих читачів. Вся творчість Ґжеґожа Касдепке наповнена веселими пригодами, яскравими персонажами і іскрометним гумором.


Касдепке Ґ. Касперіада. Незвичайні пригоди звичайної родини /  Ґжеґож Касдепке . – Х. : Школа, 2016. – 192 с.
Кумедні історії про маленького хлопчика Каспера, який навіть звичайний похід до дитячого садочка, копирсання в пісочниці чи ліплення сніговика може перетворити на захопливу пригоду, чим надзвичайно тішить своїх батьків і читачів по всьому світу. Кожна історія – це скарб батьківської любові, довірливих стосунків, дивних, але дуже важливих справ і речей

Касдепке Ґ. Обережно! /  Ґжеґож Касдепке . – Х. : Школа, 2017. – 64 с.
 У книзі зібрано все, що має знати дитина, щоб безпечно бавитися вдома. Мабуть, найбільше нещасних випадків трапляється з дітьми у власних домівках. Тому треба застерегти їх від загроз. Гострі предмети, гарячі рідини, отруйні речовини — все це може бути небезпечним. Але зауважте: «застерегти» — не означає «налякати»!

Касдепке Ґ. Зачіпки детектива Нишпорки. Канікули детектива Нишпорки /  Ґжеґож Касдепке . – Х. : Школа, 2016. – 136 с.
Детективна агенція "Рожеві окуляри" працює на повну силу. Для неї нема ні канікул, ні вихідних, адже щодня може щось трапитися... Тому детектив Нишпорка пильнує й уважно розглядає кожну річ чи підозрілу людину, тим паче якщо ця людина - небезпечний суперник детектив Мертвяк. І якщо пан Нишпорка таки знайде якусь зачіпку, то робота буде всім: розгадувати ту зачіпку доведеться і йому, і читачам. Кожна зачіпка дозволяє спробувати проявити свої власні детективні здібності і перевірити правильність здогадів, оскільки в кінці є пояснення кожного міркування детектива Нишпорки. Вони прості й зрозумілі навіть дошкільнятам.

Немає коментарів:

Дописати коментар