четвер, 23 січня 2020 р.

Інтелектуальний тир «Чи вірите ви, що…»


22 січня у читальній залі центральної бібліотеки для дітей зібралася весела та гамірлива компанія дітлахів, учнів 1, 2, 3-х класів християнського закладу освіти «Алетея», щоб взяти участь в інтелектуальному тирі «Чи вірите ви, що…». Гостей книгозбірні чекали цікава інформація про пухнастих домашніх улюбленців та розваги.

На початку заходу діти взяли участь в інтерв’ю, під час якого виявилось, що кожна друга дитина має домашнього улюбленця, а всі вони обожнюють милих, грайливих і лагідних пухнастих котиків і песиків, про що свідчать їхні фото, малюнки, аплікації, віршики та маленькі оповідання, представлені на виставці дитячих творчих робіт, якою захоплювалися відвідувачі бібліотеки.Ведуча заходу Ольга Мельник розповіла присутнім про незвичайні властивості кішок і собак й їхню відданість господарям, презентувала книжкову виставку «Секрети Мурчиків і Барбосів», прочитала оповідання Василя Сухомлинського «Миколка, Вітя і цуцик» та запросила хлопчиків і дівчаток до обговорення. Спілкування було досить жвавим та позитивним.


Після перегляду відео «Породи собак», «Породи котів» маленьким шанувальникам вусатих та хвостатих створінь було запропоновано взяти участь в інтелектуальному спринті «Неймовірні факти», під час якого вони голосно відповідали на запитання бібліотекарки, підтверджуючи: «Так!» чи «Ні!», «Вірю», «Не вірю».


Запам’ятався учасникам й ігровий блок. Розділившись на дві команди, школярики змагалися в конкурсах:«Придумай ім’я киці, песику», «Склади з літер прізвисько», «З’єднай вислів», «Назви родичів кішки», «Порахуй пухнастиків», «Що я знаю про тварин?».

Родзинкою став конкурс «Намалюй кота, собаку». Діти з задоволенням створювали котячий та собачий силуети. Багато позитивних емоцій викликав у дітей перегляд мультфільмів.


Звучали в цей день в бібліотеці вірші та пісні, присвячені пухнастим красуням і красунчикам.


Не обійшлося свято й без танців. Під веселу дитячу пісню «Разом жили два коти» малеча танцювала, імітуючи рухи своїх чотирилапих друзів. Веселі посмішки та гарний настрій панував протягом усього заходу.Немає коментарів:

Дописати коментар