середа, 18 травня 2016 р.

В твоїх руках майбутня доля

Як прожити життя, щоб до старості зберегти своє здоров’я, не витратити щирості безпосередності дитинства, прекрасної можливості радіти життю, прагнути до краси та фізичного удосконалення.

Мистецтво продовжити життя – це мистецтво не скорочувати його. Правильне харчування, фізичні вправи, загартовування, утримання від куріння, алкоголю, наркотиків, статеве виховання, правила особистої гігієни – це шляхи до здорового способу життя та творчого довголіття.18 травня в центральній бібліотеці для дітей відбулася зустріч дев’ятикласників загальноосвітньої школи №4 з психологом міської лікарні №4 Ольгою Куницькою на тему: «Шкідливі звички – шлях у безодню» в рамках засідання юридичного лекторію «Підліток і закон». 

Вона провела профілактичну бесіду про наслідки вживання алкогольних напоїв та наркотиків і зазначила, що алкоголізм, наркоманія практично не виліковуються і тому не варто заради хвилинного задоволення ризикувати власним здоров’ям.Методист ЦДБ Тамара Шпак провела огляд літератури біля книжкової виставки «В твоїх руках майбутня доля».

Кульмінацією заходу став флешмоб «Бути здоровим круто!».

Немає коментарів:

Дописати коментар