середа, 21 вересня 2016 р.

Природниче лото «Подорож в незвичайну країну»20 вересня у центральній бібліотеці для дітей проведено захід екологічної тематики
природниче лото «Подорож в незвичайну країну» 
для четвертокласників  БЗШ №4.
Бібліотекарі Катерина Діденко та Лариса Олійник  підготували для своїх читачів книжковий еко-огляд «Дивосвіт рідної природи». Цікаві оповідання, вірші, нариси занурили  малюків у захоплюючий, дивовижний та загадковий світ  природи. Разом з бібліотекарями діти мандрували сторінками Червоної книги, згадували цікаві факти з життя тварин і рослин, доповнювали прислів’ями на екологічну тематику.
 Четвертокласники з задоволенням брали участь у пізнавальних іграх «Жива й нежива природа», «Чи вірите ви, що…?», «Розійдись», вікторині «Екологічний ланцюжок».  Особливий захват у гравців викликав конкурс «Загадкове лото».  Кожен читач, що давав правильну відповідь, отримував літеру, з яких треба було скласти слово «Екологія». 
Наприкінці діти висловили  свої міркування про те, як вони  можуть захистити навколишнє середовище. На заздалегідь виготовлених кленових листочках вони зачитували «Зелені поради» як себе поводити в лісі, на луках, біля річки, щоб не зашкодити природі та зберегти її багатства.

Немає коментарів:

Дописати коментар