середу, 28 вересня 2016 р.28 вересня у пятикласників БЗШ№4 з’явилася можливість провести час на свіжому повітрі в компанії з цікавою книгою, поєднати відпочинок з читанням нових журналів.
 Працівники центральної бібліотеки для дітей створили яскравий, веселий, ігровий, книжково-пізнавальний бібліотечний майданчик, запропонувавши дітям помандрувати у світ цікавого, невідомого, кумедного за сторінками книг. 

  Діти відгадували загадки, дружно відповідали на запитання літературної вікторини, вигадували нові закінчення до всім знайомих казок, малювали на асфальті, вітаючи працівників книгозбірні із Всеукраїнським днем бібліотек. 


 Увагу перехожих привертали не тільки дитячі розваги, а й музичний супровід заходу. Для жителів мікрорайону лунали веселі мелодії у виконанні вчителя музичної школи № 3 Сергія Яременка, який допоміг провести гру «Вгадай мелодію».

Закінчилось веселе дійство флешмобом, під час якого учасники заходу запрошували перехожих стати читачами та складали з букв зізнання у любові до своєї бібліотеки.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар