четвер, 15 березня 2018 р.

Наркоманія – хвороба чи злочин?


14 березня 2018 року в центральній бібліотеці для дітей відбулася година-дискусія «Наркоманія – хвороба чи злочин?» в рамках роботи юридичного лекторію «Підліток і закон», учасниками якої були восьмикласники БЗШ №11 (кл. керівник Тетяна Рачок).


Методист ЦДБ Тамара Шпак розповіла присутнім, що наркоманія – це соціальна трагедія: за приблизними даними, у світі налічується понад один мільярд наркозалежних. Користувачі дізналися, що Україна займає 6-те місце за швидкістю наркотизації населення з 50 європейських країн.


Пані Тамара загострила увагу підлітків на небезпеці психологічної деградації людини, що приймає наркотики, довела юнакам і дівчатам, що паралельно із звичкою до наркотику, відбувається різке звуження інтересів особи, її потреб, мотивів поведінки.

На заході старшокласники мали змогу поспілкуватися з працівниками соціально-реабілітаційного центру наркозалежних  Євгеном Бабанським та Володимиром Кислим, які провели бесіду-застереження «Небезпека пристрасті», де навели  приклади наркозалежних людей, що поринули з головою у згубну безодню, яка знищує їхнє життя.


Представники центру також розповіли про діяльність цього закладу, головною метою якого є допомогти подолати залежність від наркотиків чи алкоголю та повернути любов до життя і бажання жити!

 Учасники заходу взяли активну участь у  психологічному тренінгу «Твоє життя – твій вибір».
Немає коментарів:

Дописати коментар