понеділок, 26 березня 2018 р.

Читайте новинки


 Любі читачі!

Завітайте до нашої бібліотеки переглянути літературні новинкиБах Р. Чайка Джонатан Лівінгстон / Річард Бах. – М. : Софія, 2017. – 128 с.

Повість розповідає про чайку (прообраз геніального льотчика 20-30-х років XX століття Джонатана Лівінгстона). Вільний птах не може знайти своє місце у зграї. Життя у пошуках їжі йому здається одноманітним і безглуздим. Замість отримання навичок пошуків їжі, смілива пташка починає відточувати техніку польотів. З часом захоплення відступника різко засуджуються зграєю, і «неправильного» члена суспільства виганяють жити на далекі скелі, як самотнього відлюдника. Стійкість духу і неймовірне натхнення не дають вигнанцеві пропасти. Замість занепаду він починає розквітати та досконало опановує техніку показових швидкісних польотів.
Книга здатна надихнути читача, змусити змінитися та переосмислити одноманітне життя, позбавлене творчої іскорки.
Гантер Е. Коти-вояки. Кн. 1. На волю! / Ерін Гантер. – Х. : АССА, 2018. – 304 с.
У хащах незайманого лісу дикі племена котів відчайдушно змагаються за свою територію і за право вижити. Що станеться з рудим хатнім котиком, який опинився в самісінькому центрі цих котячих війн? Тут його точно ніхто не погладить по загривку і не нагодує смачною їжею. У нього є вибір: або повернутися назад і бути живою іграшкою, або випустити на волю свої дикі інстинкти і стати справжнім вояком Клану…
Гантер Е. Коти-вояки. Кн. 2. Вогонь і крига. / Ерін Гантер. – Х. : АССА, 2017. – 336 с.
Друга книга серії світового бестселера «Коти-вояки». Продовження історії хатнього котика Рудька. Він залишив тепле і затишне життя домашньої кицюні. Тепер він — Вогнесерд, вояк Громового Клану диких котів. Полювання у лісових хащах, запеклі бійки з ворогами, ночівля під зоряним небом і повна свобода, яку ніхто не обмежує… Про що ще можна мріяти? Та чомусь Вогнесерд все частіше згадує своє минуле. Там були любов, тепло, ласка, а зараз навколо нього — холодна байдужість, нерозуміння і навіть неприхована ненависть. Чи стане він врешті своїм для Клану, за який ладен віддати власне життя?
 Світовий бестселер Warriors — понад 30 000 000 проданих примірників! Для дітей та дорослих від 9 до 99 років.
Особливістю «Котів-вояків» є те, що у них немає єдиного автора. Ерін Гантер – це спільний псевдонім для британських письменниць Кейт Кері та Черіт Болдрі, дитячої письменниці з Венесуели Тай Сазерленд та редактора Вікторії Холмс. Вони є кістяком «Ерін Гантер», однак над створенням деяких книг працювали й інші автори.
Гридін С. І паралельні перетинаються : повість / Сергій Гридін. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 128 с.
Сергій Гридін у своїй новій книжці «І паралельні перетинаються» не боїться чесно і відверто проговорювати болючу для суспільства тему підліткового самогубства і вплив на свідомість хлопців та дівчат «груп смерті» у соцмережах… Герой повісті Роман через непорозуміння з батьками і прикрощі в школі намагається звести порахунки з життям. Отямившись у лікарні, хлопець переосмислює свій учинок і усвідомлює, що є заради чого жити.
Грьонтведт Н. Привіт, це я! / Ніна Елізабет Грьонтведт. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 280 с.
Знайомтеся, це Уда. Їй дуже кортить розповісти вам про все на світі – про себе, про батьків і сестричку Ерле, про найкращу подругу Геллє і її брата-телепня Стіана. Але таке не будеш розбалакувати першому стрічному. Тому Уда пише все це у щоденнику, який надійно замикає на ключик і який стане її єдиною розрадою, коли життя полетить шкереберть, а світ здаватиметься ворожим.
Що робити, коли на душі так мулько і здається, що ніхто тебе не любить? І чи зможе Уда зрозуміти, що часто між любов’ю та ненавистю пролягає тонка межа?
Грьонтведт Н. Суперліто / Ніна Елізабет Грьонтведт. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 344 с.
Уда знову повертається, з новим щоденником і новими історіями про своє суперліто. Дівчинка подорослішала – і в неї тепер купа справ: випускний у молодшій школі, шкільна закоханість, канікули в літньому таборі, пригоди і... ще одна закоханість? Сторінки щоденника швидко заповнюються: Уда записує туди свої вагання й сумніви і переконується, що щасливі й нещасливі миті в житті завжди поруч.

Немає коментарів:

Дописати коментар