Центральна бібліотека для дітей КЗ БМР Білоцерківська централізована бібліотечна система імені Петра Красножона
четвер, 30 вересня 2021 р.
середа, 29 вересня 2021 р.
Вітальний майданчик
Колектив ЦДБ щиро вітає справжнього творця слова
Володимира Івановича Дідківського
з ювілейним днем народження!
Від щирого серця бажаємо Вам завжди бути в пошуку нових задумів і ідей, ніколи не розлучатися з натхненням, завжди бути на вершині письменницького успіху і слави, наповнювати світ своїми чудовими поетичними шедеврами і приголомшливими роботами.
Міцного Вам здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань і успішного втілення в життя всіх творчих задумів.
Божого Вам благословення та удачі на довгій-довгій дорозі життя!
Гіркої пам’яті ковток
29 вересня Україна вшановує пам’ять жертв розстрілів у
Бабиному Яру. Цей страшний злочин забрав понад 100 тисяч життів.
З метою увічнення пам’яті про одну з найтрагічніших сторінок Голокосту працівники центральної бібліотеки для дітей провели урок-реквієм «Гіркої пам’яті ковток» для учнів 8-Б класу БЗШ №11.
Школярі дізналися про розстріли мирного населення у Бабиному Яру 29-30 вересня 1941 року, переглянули документальний фільм «Бабин Яр у пошуках пам’яті» та історичну відео довідку «Трагедія Бабиного Яру».
Бібліотекарка Антоніна Даценко підготувала бесіду-спогад «Трагедія Бабиного Яру – найтяжчий злочин проти людства». Восьмикласників вразили жахливі історії жертв, тих хто вижив і своїми очима бачив страшні події вересня 1941 року: 4-річного Цезара Каца, якого врятував паспорт няні, Сергія Таужнянського, життя якому врятував хрестик, Діни Пронічевої, шо вижила, прикидаючись мертвою.
Під час уроку була презентована освітня онлайн-платформа «Червона точка пам’яті», створена Меморіальним центром «Бабин Яр», яка є інструментом для збереження, вивчення, дослідження історії періоду Другої світової війни та Голокосту.
Учасники заходу вшанували загиблих хвилиною мовчання.
понеділок, 27 вересня 2021 р.
День в календарі. КНИГА ДНЯ
Це свято засновано у 1979 році.
Свято туризму відзначають люди, чий стиль життя пов’язаний з подорожами та рюкзаками: любителі походів, наметів, автостопів, постійних вражень, непосидючі шукачі пригод.
Це свято кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись зі щоденної буденної метушні на берег річки, в ліс, в поле або в інші місця, якими так багата наша земля. І, звичайно ж, це свято тих, хто безпосередньо працює у сфері туристичного бізнесу.
В Україні День туризму почали відзначати в 1998 році. Наша країна багата безліччю унікальних туристичних локацій. Завдяки Всесвітньому дню туризму кожна людина, яка будь-яким чином пов'язана з подорожами, може приурочити до цієї дати черговий незабутній уїк-енд.
КНИГА ДНЯ
Різник С. Прогулянки по древньому Юр’єву / Сергій Різник. – Біла Церква : ТОВ «Білоцерківдрук», 2017. – 184 с. : іл.
Гуляючи древнім містом серед архітектурних споруд, мимоволі замислюєшся про тих, хто ж створив таку красу і залишив нам у спадок. Це художньо-публіцистичне видання для всіх бажаючих поринути в історію виникнення та існування літописного града на Росі, познайомитися із його засновниками, оглянути архітектурні споруди періоду Київської Русі. Автор намагається дати відповідь на запитання: «Як будувалося старослов’янське місто?». У книзі переплітаються наукові гіпотези, авторське до осмислення, історичні факти та реалії сьогодення.
Вітаємо з Всесвітнім днем туризму.
Живіть активно і позитивно, частіше подорожуйте і відкривайте для себе нові міста і країни! Нехай всі маршрути будуть цікавими і захоплюючими, емоції - яскравими, а пригоди - веселими. Приємних зустрічей вам і більше задушевних посиденьок біля багаття!
четвер, 23 вересня 2021 р.
Book хвилинка про новинку
Буше Ф. Книжка, яка допоможе полюбити книжки навіть тим, хто не любить читати / Франсуаза Буше. – К. : АРТБУКС, 2019. – 112 с.
У книжці авторка дає купу порад (корисних і не дуже) про те, як усе життя ковтати книжки і при цьому не товстішати.
Авторкою доведено: краще щодня мати на вечерю книжку, а не тістечка чи сардельки!
У ній ви знайдете відповіді на такі запитання:
• Чи впливає читання на ріст?
• Де та за якої погоди читати найкраще?
• Чи можна захворіти від надмірного читання?
• Що робити, якщо ви все ж таки не любите читати?
І на останок:
• У чому суперсила книжок?