понеділок, 27 вересня 2021 р.

День в календарі. КНИГА ДНЯ

 


Це свято засновано у 1979 році.

Свято туризму відзначають люди, чий стиль життя пов’язаний з подорожами та рюкзаками: любителі походів, наметів, автостопів, постійних вражень, непосидючі шукачі пригод.

Це свято кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись зі щоденної буденної метушні на берег річки, в ліс, в поле або в інші місця, якими так багата наша земля. І, звичайно ж, це свято тих, хто безпосередньо працює у сфері туристичного бізнесу.

В Україні День туризму почали відзначати в 1998 році. Наша країна багата безліччю унікальних туристичних локацій. Завдяки Всесвітньому дню туризму кожна людина, яка будь-яким чином пов'язана з подорожами, може приурочити до цієї дати черговий незабутній уїк-енд.

КНИГА ДНЯ

Різник С. Прогулянки по древньому Юрєву / Сергій Різник. – Біла Церква : ТОВ «Білоцерківдрук», 2017. – 184 с. : іл.


     Гуляючи древнім містом серед архітектурних споруд, мимоволі замислюєшся про тих, хто ж створив таку красу і залишив нам у спадок. Це художньо-публіцистичне видання для всіх бажаючих поринути в історію виникнення та існування літописного града на Росі, познайомитися із його засновниками, оглянути архітектурні споруди періоду Київської Русі. Автор намагається дати відповідь на запитання: «Як будувалося старослов’янське місто?». У книзі переплітаються наукові гіпотези, авторське до осмислення, історичні факти та реалії сьогодення.

 Вітаємо з Всесвітнім днем туризму.

Живіть активно і позитивно, частіше подорожуйте і відкривайте для себе нові міста і країни! Нехай всі маршрути будуть цікавими і захоплюючими, емоції - яскравими, а пригоди - веселими. Приємних зустрічей вам і більше задушевних посиденьок біля багаття!


 

Немає коментарів:

Дописати коментар