четвер, 7 квітня 2016 р.

Я все можу, або Гендерна рівність очима дитини

«Гендерна рівність передбачає однаковий статус для жінок і чоловіків. Вона означає, що чоловіки та жінки мають однакові умови для реалізації своїх людських прав та однаковий потенціал для здійснення свого внеску у національний, політичний, економічний, соціальний та культурний розвиток, а також рівні права на користування результатами цього розвитку», - цей меседж став головним  для конкурсу творчих робіт «Я все можу».Громадська організація «Правова єдність» та ЦДБ за фінансової підтримки МБФ «Український жіночий фонд» організували  цей захід, щоб закріпити поняття "ґендер" у свідомості дітей віком від 6 до 14 років.

17 читачів –дошкільників,  учнів загальноосвітніх шкіл міста й Білоцерківського району взяли участь у творчій акції, яка проходила з 28 березня по 6 квітня.  Діти у своїх малюнках виразили своє бачення проблеми рівності дівчат і хлопців. 

6 квітня в Центральній бібліотеці для дітей відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Я все можу». Її провела заступник голови громадської організації «Правова єдність» Ольга Настіна.Переможцями у віковій категорії діти 6-9 років визначені:

1.   Вікторія Тупік, 6 років,
2.   Анастасія Клімцева, 8 років, учениця БЗШ №22,
3.   Ельвіра Щербина, 9 років, учениця БЗШ №11.

Лідерами у  віковій категорії 10-14 років виявилися:

1.   Анастасія Гойдаренко, 10 років, учениця БЗШ №12,
2.   Олександра Щербина, 12 років, учениця БЗШ №20,
3.   Софія Молотюк, 13 років, учениця ЗОШ смт «Гребінки».


           Переможці та учасники конкурсу відзначені дипломами, нагороджені цінними подарунками – сертифікатами книжкового магазину «Буквоїд» та солодкими призами. Роботи-переможці візьмуть участь у благодійній акції «Допоможи сиротам» 1 червня 2016 року до Дня захисту дітей.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар