пʼятниця, 17 квітня 2020 р.

Про Великдень для малюків


Наближається найсвітліше християнське свято Христового Воскресіння, до якого ретельно готується майже кожна православна родина. Відзначаючи його, ми шануємо диво, що сталося багато років тому, та дякуємо Господу за надію на вічне життя.

З Великоднем пов’язано чимало прикмет і обрядів.

«Що таке писанка?», «А чому потрібно пекти паску?», «Як з’явилось це свято?», - такі та безліч інших запитань задають діти.  Пропонуємо добірку історій, оповідань та мультфільмів, які познайомлять дітей з Великоднем.

Давним-давно на землі жив Божий син Ісус Христос, що багато подорожував країною та говорив людям про любов, вічне життя, необхідність допомагати один одному, не грішити та прощати проступки. Він зцілював хворих та виявляв співчуття до усіх, хто цього потребував.

Але царі боялись Ісуса і не любили його. Схопивши Божого сина, вони довго знущались з праведника, а після того розіп’яли на хресті – на горі Голгофі. Ісус добровільно прийняв усі страждання та мученицьку смерть: цим він спокутував гріхи людей та відкрив ворота до Раю.

На третій день після поховання Христа сталося диво – він воскрес із мертвих, доказавши цим, що душа є безсмертною. У нас теж є шанс на воскресіння після смерті – робити якомога менше поганих вчинків, що віддаляють нас від Бога.

Чому на Великдень фарбують яйця?

На Великдень до римського імператора Тиберія прийшла Марія Магдалина з благою звісткою: «Христос воскрес!» - повідомила вона і піднесла в дарунок імператорові куряче яйце.

Імператор розсміявся і сказав, що швидше за яйце стане червоним, ніж він повірить в це. І на очах у здивованої публіки біле яйце в руках Марії стало червоним! Коли Тиберій це побачив, він був вражений і відповів: «Воістину воскрес!». З тих пір червоне яйце стало символом нового народження і вічного життя.

Великодні оповідання для дітей

Великдень

Великодня казка

Мишки на Великдень пасочкумiсили

Маша та Ведмідь. Зі святом Пасхи. Сюрприз! Сюрприз! https://www.youtube.com/watch?v=G04otVGHST4

Аудіоказка  "Великодня пригода"        


Немає коментарів:

Дописати коментар