понеділок, 27 квітня 2020 р.

Дві українські книжки увійшли в топ найкращих дитячих книг світуЩорічний буклет «The White Ravens» («Білі круки») випускає Міжнародна Молодіжна Бібліотека «International Youth Library» в Мюнхені. Каталог «Білих круків» є аналогом шорт-листа премії «Оскар» у книговидавничому бізнесі.


Дві українські книжки потрапили до престижного щорічного каталогу книжкових рекомендацій в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури 
«Білі круки 2019»

«Сова, яка хотіла стати жайворонком» Галини Вдовиченко, ілюстрації Кристини Лукащук, 
видавництво «Чорні вівці».
Книжка розкривається на тлі незвичайної дружби двох відомих, але дуже особливих пташок. Сови та жайворонка.

 «Нічна птаха витріщалася на денну своїми круглими очиськами, крутила головою. Отакої! Невже й справді їй поміж усього птаства дісталися найгірші години доби? Вона нічого з того, чим так тішився Жайворонок, не чула й не бачила. Її час – темрява, зірки й тиша. Нема чим похвалитися. І от Сова вирішила: досить! Досить бути нічною птахою! Почухала собі черевце лапкою – і виголосила невеличку промову: – Відтепер стану ранньою пташкою!..».

«Туконі – мешканець лісу», авторка й ілюстраторка Оксана Була, Видавництво Старого Лева.

У лісі живуть туконі.  Одні тримаються поряд зі своїми деревами, інші дбають про звірів або птахів. Хтось стежить за зміною пір року. Всі туконі дуже заклопотані, але це для них не робота.

Туконі Мандрівник відомий своїм рюкзаком-жолудем, його легко впізнати. Одного дня він зібрався навідати свого найкращого друга... Хто його найкращий друг і що означає бути мешканцем лісу? Саме про це – у новій книжкі-картинці Оксани Були.

Немає коментарів:

Дописати коментар