середу, 7 квітня 2021 р.

День в календарі. Книга дня

 


          Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7-го квітня. Це свято увійшло в традицію з середини минулого століття.

          Дата святкування приурочена до створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я й виникла ідея проводити це міжнародне свято.

          У Всесвітній день здоров’я бажаємо всім хворим ‒ якнайшвидшого одужання, медикам ‒ хорошої матеріальної та технічної бази, всім нам ‒ бути здоровими та життєрадісними!

КНИГА ДНЯ

Ґренемаєр Д. Велика книга про здоров’я для усієї родини / Дітріх Ґренемаєр. – Богдан, 2019. – 144 с.

         У книзі відомого німецького професора Дітріха Ґренемаєра у формі бесіди подано цікаву інформацію про будову та функціонування людського тіла, про зміни, що відбуваються в нашому організмі протягом життя, доступно описано складні психофізіологічні процеси.

         Автор вибрав доречний мовний стиль, правильний тон бесіди — коректний, відкритий, із м’яким гумором. На запитання малюків відповідає лікар. Його пояснення є наочним прикладом для батьків, як треба говорити з дітьми про складні питання фізіології людини, виховувати дбайливе ставлення до власного здоров’я, культуру тіла та почуттів.

          Видання гарно ілюстроване, містить вікторини, поради та рецепти, за якими діти самотужки можуть приготувати напої...

Смiшарики 2D. Їжачок і здоров'я

https://www.youtube.com/watch?v=_dLZm6dbXdA

Немає коментарів:

Дописати коментар