вівторок, 27 грудня 2022 р.

Прихильникам гри Minecraft

Вважаєте себе палким прихильником гри Minecraft? А скільки книг із циклу ви вже читали?

Майнкрафт – самобутній всесвіт, в обійми котрого потрапило уже багато бажаючих. Тут можна досліджувати, будувати, творити та воювати – все, на що вистачить фантазії. А чого саме прагнете ви? Якою б не була відповідь – читайте книжки, видані видавництво «Арт-Букс» по грі Minecraft, які є в фонді нашої книгозбірні. Вони допоможуть стати кращим дослідником, творцем, чарівником, воїном, рятівником – тим, ким ви бажаєте стати.

Мер Лафферті «Minecraft. Втрачені щоденники»

Макс, що живе у селищі, випадково знаходить старий пошарпаний щоденник свого дядька Ніколаса (до речі, він Чародій). Макс дуже хоче знайти свого дядька. Разом із своєю подругою Елісон вони дізнаються про портал, через який можна потрапити у Нижній Світ (хто грає в Майнкрафт, знає, що це Незер). Вони вирушають на пошуки Ніколаса. На них чекає боротьба із небезпечними ворогами, а крім того, необхідно розгадати зашифроване послання щоденника, щоб знайти Ніколаса і нарешті возз'єднати сім'ю. В цій пригодницький історії, яка відбувається в Майнкрафті описані найновітніші оновлення в грі. Хто буде допомагати друзям, які небезпеки їх чекають і чи знайдуть вони Чародія?

Макс Брукс «Minecraft. Острів»

Знедолений одинак потрапляє на безлюдний пляж. Мандрівник оглядає узбережжя, намагаючись згадати хто він, як тут опинився і чому все навколо зроблено з блоків? Його перше завдання — пошук їжі. Наступне — не перетворитися на їжу. Схоже, що на острові є й інші... як-от орда зомбі, що з'являється з настанням ночі. Необхідно знайти вихід із усього цього безладу.

Наступне завдання - збудувати прихисток, тікаючи від  вибухових криперів, озброєних скелетів і нестримних потоків гарячої лави, без допомоги, за винятком кількох саморобних інструментів та мудрої поради від сумнівного друга — корови. 

Попереду ліси, які слід дослідити, приховані підземні тунелі, в яких чекає здобич, а також багацько мобів, яких необхідно перемогти. Лише тоді будуть розкриті всі таємниці острова.

Трейсі Батист «Minecraft.Аварія»

Б’янка разом із найкращим другом Лонні потрапляє у жахливу аварію. Прокинувшись у лікарні, майже паралізована тяжкими травмами, дівчина лишається сам на сам із запитаннями, на які вона не готова відповісти. Втекти від реальності допомагає нова версія Minecraft, де втілюються будь-які бажання, і де Б'янка здобуває контроль над світом у той момент, коли здавалося, що вже втратила його. Досліджуючи новий світ, вона стикається з німим, блискучим аватаром... Можливо, це Лонні? Б'янка об'єднується з Есме та Антоном, дітлахами, які також грають на лікарняному сервері, щоб урятувати її друга.

Немає коментарів:

Дописати коментар