пʼятниця, 11 червня 2021 р.

Сюрпризи, які готує нам літо

 Улюблена пора року дітей – літо. Адже воно повне пригод, цікавих справ, веселих сюрпризів та нових книжок.

 11 червня працівники ЦДБ організували для вихованців ДНЗ №30 «Росинка» пізнавально-розважальну програму «Сюрпризи, які готує нам літо». І сюрпризи почалися з самого початку заходу. На порозі книгозбірні малечу зустріла бібліотекарка Ольга Мельник в образі Літа, яка запросила малюків до себе на гостину. Господиня свята привітала малят, побажала їм веселого відпочинку, хороших надійних друзів, літа з бібліотекою та позитивних вражень.


 
 
Поетичним сюрпризом для маленьких читачів стала літературна композиція «Спинилось літо на порозі», яка складалася із сонячних і теплих віршів Максима Рильського, Миколи Вінграновського, Володимира Верховеня, Наталі Забіли.

 Діти разом з бібліотекаркою за допомогою літературної скриньки мандрували планетою «Різнокольорове літо». Вони побували в книжковому царстві природи, зробили компліменти літній порі та сонечку, згадали, який чудовий ліс у червні, активно відгадували загадки про літо, лісових і морських мешканців, квіти та ягоди і навіть розфарбовували метеликів.

           Захопила малюків літня ігротека «Настрій на УРА!». Дітлахи із задоволенням каталися на «Сонячній каруселі», грали в інтерактивні ігри «Суша-вода» і «Морські хвилі», співали пісень «Вийди, вийди, сонечко» та «Мак і бджілка», танцювали.


        
           Найголовнішим сюрпризом свята стало створення спільної аплікації-композиції ошатного літа «Літо, літечко прийшло». 
         Захід був активним, пізнавальним, наповненим яскравими враженнями і гарним настроєм.

Немає коментарів:

Дописати коментар