середу, 20 травня 2020 р.

Всеукраїнський конкурс дитячого фото-малюнка «Мрійник року»


Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Мрійник року» присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Ця дата відзначається щорічно 1 червня згідно з Указом Президента України від 30 травня 1998 року N 568/98

Конкурс організовує і проводить Національна бібліотека України для дітей за підтримки Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги (IBBY).

Любі читайлики!

Пропонуємо взяти участь у конкурсі.

На Конкурс надсилаються фото дитячого малюнка довільної тематики – відображення особистої мрії дитини.

Фото малюнків подаються на Конкурс у довільній живописній формі, виконані олівцями, пастеллю, олійними, акварельними, акриловими фарбами чи гуашшю.

Розмір роботи не має значення.

Роботи не потрібно оформлювати рамкою.

Кожний учасник може подати на Конкурс лише одну роботу.

Під фотографією конкурсної роботи потрібно зазначити українською мовою назву роботи, прізвище, ім’я, по-батькові, вік, місце проживання автора та надіслати на сторінку Facebook Національної бібліотеки України для дітей (в месенджер).

Конкурс проводиться з 18 по 30 травня 2020 року.

Десять переможців Конкурсу визначаються методом «народного голосування» за найбільшою кількістю уподобань, а 5 найкращих – оберуть професійні художники.

П’ятнадцять кращих робіт Конкурсу будуть опубліковані у професійному науково-популярному журналі «Бібліотека у форматі Д°».

Після закінчення Конкурсу в Національній бібліотеці України для дітей буде створено фотоальбом з усіма малюнками учасників, який згодом презентують гостям і читачам бібліотеки.

Нагородження переможців Конкурсу відбудеться після офіційного завершення карантину в Україні.

ПОЛОЖЕННЯ про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого фотомалюнка «Мрійник року»
https://drive.google.com/file/d/1W5aLW21edmpHbsqCQxdsUwGUANL7fKxH/view

Немає коментарів:

Дописати коментар