пʼятниця, 28 серпня 2020 р.

Живі, поки пам'ятаємо

         Саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення,  де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами, сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, став сонях.

 І в цей день ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Кожен українець може подякувати загиблим захисникам та виявити пошану, вдягнувши символічний сонях пам'яті та схиливши голову під час хвилини мовчання. Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам за мир у наших домівках та захист. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них. 

  Дню пам'яті захисників України працівники ЦДБ присвятили книжкову викладку-ілюстрацію «Ніхто не здолає твій дух і свободу». Запрошуємо до перегляду.


 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар