четвер, 27 квітня 2023 р.

Зустріч з волонтерами "Наближаємо перемогу разом"

         В Україні під час війни волонтерський рух продемонстрував усьому світові потужну силу, що здатна об’єднувати, організовувати, допомагати та вирішувати надскладні завдання та протистояти викликам найважчих часів української держави.

Волонтерських дух охопив і частину населення Білоцерківщини. З перших днів війни в місті був створений добровольчий пошуково-рятувальний загін БФСТ (26.02.2022) на базі добровольців 114 бригади ТрО з членів Білоцерківської федерації спортивного туризму, для яких волонтерська діяльність стала способом життя, покликанням душі.

26 квітня в центральній бібліотеці для дітей відбулася зустріч гімназистів БГ №11 з волонтерами Хоменко Павлом Андрійовичем та Осовською Юлією Петрівною, представниками цього загону.

        

        Присутніх вразила розповідь волонтерів про те, як вони рятують життя людей з-під завалів, евакуйовують їх з небезпечних регіонів, доставляють їжу, ліки та інші критично важливі речі в постраждалі міста й села, де їхня допомога для багатьох зараз стала питанням виживання. Діяльність волонтерської організації яскраво продемонстрував перегляд фільму «До та після», де розповідаються історії волонтерів, які у неспокійні та важкі часи не схилили голови, згуртувалися, мобілізувалися і ведуть успішну роботу на благодійному фронті. Потім хлопчики та дівчатка ставили багато різних запитань та отримували на них відверті, вичерпні відповіді.

       
Під час заходу школярі стали учасниками практикуму «Надання первинної допомоги при пораненні на війні»,  дізналися про три етапи її надання пораненим у воєнно-польових умовах.      

Павло Андрійович передав для шкільного музею військові трофеї з міст бойових дій, уламки та залишки у вигляді ворожих снарядів, осколки від Граду, частину пошкодженого кулемету.

 Наприкінці заходу гімназисти подякували волонтерам за цікаву зустріч та в свою чергу теж стали волонтерами, передавши набори солодощів дітям з деокупованих територій країни. 

Немає коментарів:

Дописати коментар